TV8 MasterChef Türkiye Zafer Gür kim, nereli kaç yaşında Instagram hesabı

TV8 ekranlarında yayınlanan Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliklerini üstlendiği Masterchef'te iddialı konuşan Zafer Gür üst tura yükselen Gür merak konusu oldu. Peki, Masterchef Zafer Gür kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı cevapları haberimizde.

TV8 MasterChef Türkiye Zafer Gür kim, nereli kaç yaşında Instagram hesabı
Editör: admin
19 Temmuz 2020 - 22:37

TV8 ekranlarında yayınlanan Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliklerini üstlendiği Masterchef'te ön elemelerin üçüncü gününe gelindi. İzleyicileri ekran başına kilitleyecek olan fenomen yarışmada artık son yarışmacılar kendilerini üçlü düelloya yükselen Zafer Gür merak konusu oldu.. Peki Zafer Gür kimdir, nereli, kaç yaşında sorularrının cevabı haberimizde.

Masterchef Türkiye 2020 Zafer Gür kimdir? 

Türkiye'nin önünde jüri karşısına çıkacak olan ve üçlü düelloya kalabilmek için beş dakika süresü bulunan Zafer Gür, 29 yaşında. Aşçılık yapıyor. Üst tura yükselen Zafer Trakyalı.,

MasterChef Türkiye 2020 Zafer, bir üst tura yükseldi mi?

Herkesi ekran başına kilitleyen MasterChef Türkiye'ye katılan Zafer, yarışmaya çok iddialı konuşarak başladı. "Sonuna kadar gümbür gümbür gideceğim" diyen Zafer, verilen süre içerisinde yemeğini yapmaya çalıştı. İddialı sözleriyle dikkatleri üzerine çeken Zafer bir üst tura geçebildi mi? Şefler Zafer'in yaptığı yemeği nasıl değerlendirdi?

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum