TV8'in yeni dizisi "Kırmızı Oda" hangi gün,saat kaçta?

Medya patronu, yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8'in iddialı dizisi ' Kırmızı Oda'nın çekimleri başladı. Peki 'Kırmızı Oda'nın konusu ne hangi gün, saat kaçta merak konusu oldu. İşte Kırmızı Oda hakkında merak edilenler....

TV8'in yeni dizisi "Kırmızı Oda" hangi gün,saat kaçta?
Editör: admin
05 Ağustos 2020 - 17:20

OGM Pictures’ın yapımcılığını, Cem Karcı’nın yönetmenliğini üstlendiği, başrolünde Binnur Kaya’nın yer aldığı ve Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek Banu Kiremitçi Bozkurt’un senaryosunu kaleme aldığı “Kırmızı Oda” çok yakında TV8 ekranlarında izleyici ile buluşacak.

KIRMIZI ODA'NIN BAŞROL OYUNCULARI KİMLER?

Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı ve Baran Can Eraslan’ın rol aldığı merakla beklenen dizi “Kırmızı Oda” bugün sete çıktı.

KIRMIZI ODA'NIN KONUSU NE?

Hayatta yaşanan gerçek hikayelerden esinlenerek TV8 ekranlarında yayınlanacak olan “Kırmızı Oda”da başrol oyuncusu Binnur Kaya psikiyatri kliniği sahibi bir psikiyatristi canlandıracak. Psikiyatri kliniğindeki doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatlarının anlatılacağı “Kırmızı Oda”da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak. 

KIRMIZI ODA HANGİ GÜN SAAT KAÇTA?

“Kırmızı Oda” çok yakında TV8’de. 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum