TV8 Doğduğun Ev Kaderindir 37.yeni bölüm ne zaman, hangi gün, yayından mı kalktı, fragmanı?

TV8 ekranlarında seyirci karşısına çıkan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı takipçileri tarafından merak ediliyor. Dizinin 37. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 36. bölümün ardından yeni bölüm beklenirken dizinin yayınlanıp yayınlanmayacağı gündem konusu oldu. Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm neden yok? İşte 37. bölüm ve detaylar..

TV8 ekranlarında yayınlanarak izleyici karşısına çıkan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölümü merakla beklenirken yeni bölüm fragmanı da izleyenler tarafından araştırılıyor. Geçtiğimiz hafta 36. bölümüyle izleyici karşısına çıkan dizi için Doğduğun Ev Kaderindir 37. bölüm araştırmalarına başlandı. Dizi severlerin heyecanla beklediği yeni bölümde neler olacak? Doğduğun Ev Kaderindir 37. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorularının cevapları araştırılmaya devam ediyor. Doğduğun Ev Kaderindir 37. bölüm fragmanı yayınlanmadı. TV8'in yayın akışında da görülmeyen dizinin hayranları neden yayınlanmayacağını merak etmeye başladı.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

OGM Pictures imzalı, TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden hayranlarına kötü haber geldi. Her hafta çarşamba günü izleyici karşısına çıkan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin bu hafta yayınlanması beklenen 37. bölümünün ekrana gelmemesinin ardından büyük hayal kırıklığı yaşayan izleyiciler sebebini araştırmaya başladı. Yapımını Onur Güvenatam’ın üstlendiği, Çağrı Bayrak’ın ise yönetmen koltuğunda oturduğu Doğduğun Ev Kaderindir’in 37.yeni bölümü 24 Mart Çarşamba ekranlara gelmeyeceği öğrenildi. Yapım, dizinin 37. bölüm fragmanını yayınladıktan sonra yayından kaldırdı. Yayın akışından da kaldırılan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 37. yeni bölümü yerine kolaj bölümü yayınlanacak.

[ilgili-galeri=3182]

Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm ne zaman?

Başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir 37. yeni bölümüyle 31 Mart Çarşamba akşamı saat 20:00’de TV 8 ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam edecek.

[ilgili-galeri=3322]


DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR'İN KONUSU

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından esinlenilerek televizyona uyarlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi ve Zeynep'in zorlu aşk efsanesi izleyicisi karşısına çıkarılıyor.

Çocukken büyük acılar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içindedir ve ikisinin de ruhları yıllar geçse de çocukken aldıkları yaralarla doludur.

İki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulacak. İkilinin bu yolculuğunu artık yalnızca sözlüklerde bulunan aşka dair tüm kelimeleri izleyicisine yeniden anlatacaktır.

Doğduğun Ev Kaderindir, "kimi sevip kiminle evleneceğine bile doğduğun ev karar veriyormuş. Önce anneler alıyormuş kalemi eline, başlıyormuş yazmaya" ile kaderin sırrını aralayan ve gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan senaryosuyla aşkın, hayatın ve aile yaşamının gözle görünmeyen odalarına yolculuk ediyor.


DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR OYUNCULARI

 • Demet Özdemir (Zeynep)
 • İbrahim Çelikkol (Mehdi)
 • Ali Oğuz Şenol (Tolga) E
 • ngin Hepileri (Faruk)
 • Sinan Demirer (Bayram)
 • Kazım Sinan Demirer (Bayram) N
 • ail Kırmızıgül (Ekrem)
 • Naz Göktan (Emine)
 • Nurşim Demir (Zeliha)
 • Senan Kara (Nermin)
 • Zeynep Kumral (Müjgan)
 • Zuhal Gencer Erkaya (Sakine)