Türkiye Finans Katılım Bankası İstanbul satılık gayrimenkul ilanları: Maltepe'de apartman dairesi 1 milyon 700 bin TL!

Katılım bankaları arasında en çok tercih edilen isimlerden olan Türkiye Finans Katılım Bankası, artan gayrimenkul fiyatları karşısında tüketicinin ve yatırımcının yanında yer aldı. Banka, İstanbul’un farklı bölgelerinde bulunan farklı nitelikli icralık gayrimenkulleri, ihale yolu ile satışa sunduğunu belirtti. İşte Türkiye Finans Katılım Bankası’nın güncel ihalelerine ilişkin ayrıntılar…

Türkiye Finans Katılım Bankası İstanbul satılık gayrimenkul ilanları: Maltepe'de apartman dairesi 1 milyon 700 bin TL!

Türkiye Finans Katılım Bankası Bankadan isimli yasal ihale platformu üzerinden üç ayrı ihale düzenlemiş olduğunu duyurdu. Banka, İstanbul ilinin farklı bölgelerinde bulunan gayrimenkullere ilişkin ayrıntıları paylaştı.

TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI’NDAN İSTANBUL MALTEPE’DE SATILIK DAİRE İLANI!

Türkiye Finans Katılım Bankası icralık gayrimenkul satışı için anlaşmaya varmış olduğu Bankadan isimli platform üzerinden düzenlemiş olduğu ilk ihale kapsamında İstanbul ilinin Maltepe ilçesinde bulunan icralık bir daireyi fiyat teklifine açmış olduğunu bildirdi. Banka, ihale sürecine ilişkin ayrıntıları paylaştı.

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın Bankadan isimli platform üzerinden düzenlemiş olduğu ilk ihaleye konu olan icralık dairenin toplam kullanım alanı 65 metrekare olarak açıklandı. 2+1 büyüklüğünde ki daireyi ihale yolu ile satışa sunduğunu belirten banka, ihale başlangıç bedelini 1 milyon 700 bin TL, ihale hizmet bedelini ise 60 bin 180 TL olarak duyurdu.

TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI’NDAN İSTANBUL BAĞCILAR’DA SATILIK DAİRE İLANI!

Türkiye Finans Katılım Bankası İstanbul satılık gayrimenkul ilanları: Maltepe'de apartman dairesi 1 milyon 700 bin TL! - Resim : 1

Türkiye Finans Katılım Bankası icralık gayrimenkul satışı için anlaşmaya varmış olduğu Bankadan isimli platform üzerinden düzenlemiş olduğu ikinci ihale kapsamında İstanbul ilinin Bağcılar ilçesinde bulunan icralık bir daireyi fiyat teklifine açmış olduğunu bildirdi. Banka, ihale sürecine ilişkin ayrıntıları paylaştı.

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın Bankadan isimli platform üzerinden düzenlemiş olduğu ikinci ihaleye konu olan icralık dairenin toplam kullanım alanı 91 metrekare olarak açıklandı. 2+1 büyüklüğünde ki çatı piyesli daireyi ihale yolu ile satışa sunduğunu belirten banka, ihale başlangıç bedelini 1 milyon 250 bin TL, ihale hizmet bedelini ise 44 bin 250 TL olarak duyurdu.

TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI’NDAN İSTANBUL ÜMRANİYE’DE SATILIK ARSA İLANI!

Türkiye Finans Katılım Bankası icralık gayrimenkul satışı için anlaşmaya varmış olduğu Bankadan isimli platform üzerinden düzenlemiş olduğu üçüncü ihale kapsamında İstanbul ilinin Ümraniye ilçesinde bulunan icralık bir arsayı fiyat teklifine açmış olduğunu bildirdi. Banka, ihale sürecine ilişkin ayrıntıları paylaştı.

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın Bankadan isimli platform üzerinden düzenlemiş olduğu üçüncü ihaleye konu olan icralık arsanın toplam kullanım alanı 190 metrekare olarak açıklandı. Banka ihale başlangıç bedelini 2 milyon 900 bin TL, ihale hizmet bedelini ise 102 bin 660 TL olarak duyurdu.