TRT Teşkilat Pınar (Ezgi Şenler) kim, kaç yaşında, aslen nereli? Fenomen diziden transfer

7 Mart Pazar akşamı TRT ekranlarında ilk bölümüyle izleyeciyle buluşan Teşkilat dizisinde yer alan Pınar karakterini gelin yakından tanıyalım. Tims&B imzalı Teşkilat dizisinin yönetmenliğini, başarılı yönetmen Ketche üstlenirken, Teşkilat dizisinin senaryosunu ise Ethem Özışık kaleme almıştır. Peki Teşkilat dizisi Pınar kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, sevgilisi kim, hangi dizilerde oynadı? sorularının cevabı haberimizde.

TRT Teşkilat Pınar (Ezgi Şenler) kim, kaç yaşında, aslen nereli? Fenomen diziden transfer
Tims&B imzalı Teşkilat dizisinin yönetmenliğini, başarılı yönetmen Ketche üstlenirken, Teşkilat dizisinin senaryosunu ise Ethem Özışık kaleme almıştır. Peki Teşkilat dizisi Pınar kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, sevgilisi kim, hangi dizilerde oynadı Ezgi Şenler kimdir? Ezgi Şenler’in yer aldığı diziler nelerdir? Ezgi Şenler’in instagram hesabı nedir? Ezgi Şenler’in sevgilisi var mıdır? sorularının cevabı haberimizde. Ezgi Şenler, 28 Ocak 1993 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Bu güne denk pek çok sinema, dizi ve tiyatro oyununda boy göstermiştir

Teşkilat dizisi Pınar Karakteri: Teşkilat dizisinde önemli rollerden birini üstlenen Pınar karakteri plastik makyaj alanında uzmanlaşmış bir kişidir. Kılıktan kılığa girmekte oldukça başarılı olan Pınar karakteri aslında oyuncu olmak istemiştir ancak kendini bir anda istihbaratçı olarak bulmuştur. Sivil istihbaratçılardan bir tanesidir. Düzenlenmiş olan operasyonlarda kılıktan kılığa girerek pek çok farklı tipleme ile karşımıza çıkacaktır.Ezgi Şenler Kimdir? Ezgi Şenler, 28 Ocak 1993 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Bu güne denk pek çok sinema, dizi ve tiyatro oyununda boy göstermiştir. 2016 yılından bu yana aktif olarak kamera oyunu oyunculuk bile ilgilenmektedir.

1,68 boyunda olan Ezgi Şenler, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı modern dans bölümünde üniversite eğitimini tamamlamıştır. İlk dizi oyunculuğu deneyimini 2016 yılında yer almış olduğu Bodrum Masalı dizisindeki Aslı karakteri ile yaşamıştır.

[ilgili-galeri=3094]

Ezgi Şenler’in Yer Aldığı Diziler

2016 – Bodrum Masalı (Aslı)
2018 – Nefes Nefese (Mercan )
2019 – Canevim (Müjgan Hakseven)
2020 – Çatı Katı Aşk

Ezgi Şenler’in İnstagram Hesabı:

Ezgi Şenler aktif bir sosyal medya kullanıcısı olup Ezgi Şenler’in resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @ezgisenler

Etiketler: teşkilat, trt, ezgi şenler