TRT'den yeni bir efsane daha Teşkilat sosyal medyayı yıktı geçti! Seyirciden tam not

TRT ekranların 7 Mart'ta ilk bölümüyle MİT'in olağanüstü deneyimlerini anlatan "Teşkilat" dizisinin ilk bölümü yayınlandı. TRT 1 ekranlarından yayınlanan iddialı yapım, izleyiciyi ekran başına kilitlerken sosyal medyada en çok konuşulanların zirvesine oturmayı başardı.

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Teşkilat ilk bölümü TRT 1 ekranlarından izleyici ile buluştu.

Yedi vatan sevdalısı istihbaratçının heyecan ve gerilim yüklü olağanüstü operasyonlarını ekrana taşıyan Teşkilat, izleyenleri gururlandırırken güldürmeyi de eksik etmedi.

TRT'nin MİT destekli iddialı yapımı Teşkilat, izleyenlerden tam not aldı

SEYİRCİRLERDEN TAM NOT

Çekimleri Ankara'da devam eden ve MİT'in olağanüstü deneyimleri senaryoya aktarılan dizi, beklediği ilgiyi görerek, seyirciden tam not aldı. Güçlü kadrosu ve görkemli prodüksiyonu ile MİT'in bir anlamda perde arkasını gözler önüne seren iddialı yapım, sosyal medya kullanıcıları tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.TRT'nin iddialı yapımı Teşkilat, izleyenlerden tam not aldı

[ilgili-galeri=3096]

PEKİ SİZCE DİZİ NASILDI YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ!