Teşkilat 47.Bölüm Fragmanı 46.Bölümü Youtube'den Full HD izle

Teşkilat dizisi 47. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Teşkilat'ın 22 Mayıs 2022 Pazar akşamı TRT 1'de yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacak?  Peki Teşkilat'ın son bölümünü YouTube, TRT 1 Puhu TV, Netflix üzerinden tek part izleme linkleri...

Teşkilat 47.Bölüm Fragmanı 46.Bölümü Youtube'den Full HD izle

TRT 1 ekranlarının fenomen reyting rekortmeni Teşkilat dizisinin 47. yeni bölümü 22 Mayıs Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak. Teşkilat dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı soruları 46.bölümün bitimiyle en çok arananlar arasında yer aldı? Yeni bölüm ne zaman saat kaçta? YouTube, TRT 1, Puhu TV, Netflix tek part son bölüm izleme linki haberimizde.

Başrollerinde Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Teşkilat bu hafta yayınlanacak mı?

Teşkilat 47.yeni bölüm fragmanı yayınladı mı?: TRT 1'in sevilen dizisi Teşkilat'ın 47. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanını BURAYA TIKLAYARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ.

 Teşkilat son bölüm tek part izleme: TRT'nin yeni dizisi Teşkilatı Puhu TV ve Netflix yayınlamamaktadır. TRT ve YouTube'den tek parça halinde izlemek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

TRT1'DEN İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

YOUTUBE'DEN İZLEMEK İÇİN DOKUNUN 

TEŞKİLAT YENİ BÖLÜM ÖZETİ 

Serdar, Lucas’tan babasının yaşadığını öğrenmiştir. Tüm hayatı ve tüm geçmişi bir anda tuzla buz olur. Ekip, Lucas hamlesinden sonra Serdar’ı korumak için elinden geleni yapar ancak Alman istihbaratı çoktan Serdar’ın peşine düşmüştür.

Diğer yanda Şirket, Yıldırım üzerinden uzun zamandır üzerinde çalıştığı Türk savunma sistemlerine karşı planladığı büyük planını devreye sokar. Bu planla ilgili istihbarat alıp derhal harekete geçen ekip, hiç beklemedikleri bir kişiden gelen yardımı alır. Bu yardım başta Halit olmak üzere tüm ekibi sarsacak olayları tetikleyicisi olacaktır.

Teşkilat'ın konusu ne: Bazı kahramanlar vardır; devlet onlarla yaşar, isimleri tarihe gömülür… Ölmeden önce ölenlerin hikayesi Teşkilat, ülkesi için kendi hayatlarından vazgeçip kalabalıkların içinde görünmez olmaları gereken zorlu bir görevi kabul ederek, kelimenin tam anlamıyla “yer altına” inen yedi vatan sevdalısının mücadelesini, fedakarlıklarını, adanmışlıklarını ekrana getirecek. Teşkilat her pazar TRT 1'de! 

Teşkilat'ın Oyuncu kadrosunda kimler var?Çağlar Ertuğrul Deniz Baysal Yurtçu Mesut Akusta Ezgi Eyüboğlu Ezgi Şenler Mehmet Usta Tuncer Salman Nihat Altınkaya Serdar Yeğin