Teoman Sancar'ın CHP'den istifası hakkında bomba iddia!

Denizli Milletvekili Teoman Sancar CHP'den istifa etti. Gazeteci Yalçın Bayer ve Melih Gökçek'in bu istifayla ilgili iddiaları ise bomba etkisi yarattı.

Teoman Sancar'ın CHP'den istifası hakkında bomba iddia!
01 Mart 2021 - 13:39
CHP'den istifa eden Denizli Milletvekili Teoman Sancar'ın istifası hakkında Melih Gökçek ve gazeteci Yalçın Bayer'in ortaya attığı iddialara göre; Sancar, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun isteği üzerine istifa etti ve bu kararın altında da büyük bir skandal yatmakta.

Yalçın Bayer sosyal medya uygulaması Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Denizli milletvekili Teoman Sancar CHP’den istifa ettiğini duyurdu. İşin başka bir tarafı varmış! Bizi arayan CHP’liler yeni bir skandalla karşı karşıya olduğunu söylediler. ‘Ayıp’ diye nitelenen bu skandalın altından nasıl kalkacak CHP. İnce ve Yarkadaş haklı mı çıkıyorlar ne!" şeklinde bir iddia ortaya attı. 

Melih Gökçek ise önce bir kutlama mesajı paylaşıp arkasından bunu silerek şöyle bir paylaşımda bulundu:
"CHP Mv. Teoman Sancar hakkında "Sizi kutluyorum" diye tweet atmıştım. Tweetimi sildim. Çünkü Teoman Sancar'ın istifası onurlu bir istifa değilmiş. Nedeni duyulduğunda yer yerinden oynayacak. CHP bu olayın altından kalkamaz. Ancak o kadar söyleyebilirim. Felaket ötesi."

Öte yandan, genç bir kıza tecavüz edildiği iddialarının Canan Kaftancıoğlu tarafından ört bas edilmeye çalışıldığını söyleyen Gazeteci Barış Yarkadaş, "Yavşaklığa izin vermeyeceğiz hiçbir koşulda" demişti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum