Tam 9 yıldır evlilerdi, aralarına Altın Kelebek Ödülleri töreni girdi! Benan Saraç’ın bomba açıklamaları, Ender Saraç’ı harekete geçirdi

Aynı törende olmalarına karşın 48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri töreninde ayrı ayrı kamera karşısına geçen Benan Saraç ile Ender Saraç arasında sosyal medya üzerinden bir polemik başladı.

Tam 9 yıldır evlilerdi, aralarına Altın Kelebek Ödülleri töreni girdi! Benan Saraç’ın bomba açıklamaları, Ender Saraç’ı harekete geçirdi

Televizyon dünyasının tanınan doktorlarından biri olan Ender Saraç, geçtiğimiz gün düzenlenen 48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri törenine 2013 yılında nikah masasına oturduğu Benan Saraç ile katılmadı. Eşi Benan Saraç’ın tek başına katıldığı görülen 48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri töreninde Ender Saraç’a Astrolog Aygül Aydın eşlik edince ortalık bir hayli karıştı.

Her detayı ile hala konuşulmaya devam eden 48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri töreninin bir olayı da Ender ile Benan Saraç çiftinin arasında sosyal medya üzerinden başlayan kavga oldu. Benan Saraç’ın eşi Ender Saraç ve 48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri törenine katıldığı Aygül Aydın ile ilgili söyledikleri sosyal medyanın gündemine oturmuşken; Ender Saraç’tan konuya ilişkin açıklamalar geldi.

BENAN SARAÇ, AYGÜL AYDIN’I HEDEF ALDI

Tam 9 yıldır evlilerdi, aralarına Altın Kelebek Ödülleri töreni girdi! Benan Saraç’ın bomba açıklamaları, Ender Saraç’ı harekete geçirdi - Resim : 1

Geçtiğimiz pazar düzenlene 48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri törenine eşinin kendisinden ayrı olarak gitmesine ilişkin sosyal medya hesabından ilginç açıklamalarda bulunan Benan Saraç, “Beni yine yalnız bırakıp, şu kadını davetten içeri sokarken, benim için ‘Boşver Şizofren’ dedi. Nasıl yani? Pardon! Ender kendine gel yavrum! Sanırım kadın seninle ilgili gerçekleri bilmiyor. Ben yolumda sessiz yürümüyorum. Kimseye de tamah etmiyorum. S... gidin şimdi! Tahmin edileni yapmıyorum. Lakin sen adam olmayı, konuşmamayı öğreneceksin. Gel bakalım meydandayım. Bu kadar insanın karşısında çekiniyor muyum bakalım! Eşim beni yine yalnız bırakırken, başka bir kadınla içeri giriş yaptı. Evvelden planlı, süslü püslü... Kimmiş bu düşük segment ajanda! Bilmem ne gazetesinde olduğu için küçük menfaatler uğruna peşine takılmış!” demişti. Benan Saraç’ın açıklamalarının devamında isim vermeden Aygül Aydın’ı hedef alan şu ifadeler yer almıştı:

“Kadınla ben evvelden tanışmış olmama rağmen ve bende telefon numarası da olmasına rağmen benden istenmemiş ve birbirleriyle DM'den tanımış, benden gizlemiş insanlar... Menfaat, menfaat... Ben diyorum ki eşime ‘Davete beraber gidiyoruz değil mi?’ Bana diyor, ‘işim var’! Bravo ayakta alkışlıyorum sizi! Hakkımda söylediğiniz şizofren laflarınızı duydum. Rezalet... Sen çok başarılı astrolog olsan zaten bizi iyi görür, yorumlardın... Yorumla şimdi bakalım beni! Benim kadar mert misin bakalım!”

ENDER SARAÇ, AYGÜL AYDIN’I KORUDU

Eşi Benan Saraç’ın açıklamalarının ardından eşi ile arasındaki tartışma konusuna değinmeden olayın diğer muhatabı olan Aygül Aydın ile ilgili açıklamalar yapan Ender Saraç, bugün Instagram hesabından bir paylaşım yaptı. Ender Saraç’ın konuya ilişkin paylaşımında ise, şu ifadeler yer aldı:

“Aygül Aydın hanımefendi benim kız kardeşimdir gibidir ve 4 yıldır beraber kitap-ajanda yazdığım kişidir. Evlidir, (eşini de tanırım, saygın bir kişidir) ve 1 çocuğu vardır. Kendisiyle o gün Tüyap Kitap Fuarı'nda beraber imza gününü bitirdikten sonra yine yeni kitap ve röportaj için kapıda buluştuk ve hemen röportaj verip törene bile kalmadan ayrı çıktı. Zaten ben herkese sabah, öğle programımı ve akşam Altın Kelebek'e uğrayacağımı saatler önce ilan etmiştim, biliniyordu. Dolayısıyla ciddi bir yanlış anlama söz konusu. Aygül Aydın tanıdığım en hanımefendi ve ilkeli insanlardan biridir.”