Survivor yarışmacılarından arka arkaya evlilik kararları! Nisa- Ogeday çiftinden sonra o çift de hazırlıklara başladı!

Survivor yarışmasına katılarak adlarını geniş kitlelere duyurmayı başaran yarışmacılardan evlilik kararları gelmeye başladı. İddialara göre Nisa- Ogeday çiftinden sonra Sude- Mert çiftinin de evleneceği öğrenildi. İşte Survivor çiftlerine ilişkin haberin devamı…

Survivor yarışmacılarından arka arkaya evlilik kararları! Nisa- Ogeday çiftinden sonra o çift de hazırlıklara başladı!

Bu sene Survivor All Star konseptine katılan ve aralarında yaşananlar ile magazin gündemine bomba gibi düşen Mert- Sude ve Nisa- Ogeday çifti ile ilgili yeni iddialar ortaya atıldı. Sevilen çiftlerin evlilik yolunda oldukları öğrenildi. Çiftlere yakın kaynaklar tarihleri de açıklayarak dikkatleri üzerlerine çekti.

ÇİÇEKLER OLAY OLMUŞTU!

Geçtiğimiz günlerde ünlü bir içecek firması ile anlaşma imzalayan ve firmanın yeni yüzlerinden birisi olan Nisa Bölükbaşı, ilk çekim gününde yaşadıklarını Instagram hesabının hikayeler kısmından paylaşmayı ihmal etmedi. Survivor’a katılmadan önce yakınlaşmaya başladığı sonrasında ise sevgili olduklarını açıkladığı eski şampiyonlardan Ogeday Girişken’in gönderdiği çiçeği de Instagram hesabından paylaşan Nisa Bölükbaşı, sosyal medya kullanıcıları tarafından oldukça konuşulmuştu.

Nisa Bölükbaşı’nın sevgilisi Ogeday’dan gelen çiçeği paylaşmasının hemen ardından benzer bir adım da Sude Burcu’dan geldi. Nisa’nın yakın arkadaşı ve eski Survivor yarışmacısı Makbule Şakalakoğlu ile ilişki yaşarken yarışmada Sude Burcu ile sevgili olduğu iddia edilen oyuncu Mert Öcal, Sude’ye bir çiçek gönderdi. Sevgilisinden gelen çiçeği Instagram takipçileri ile paylaşan Sude dikkat çekerken, iki çiçeğin nerede ise aynı olduğu gözlerden kaçmadı.

ÖNCE NİSA- OGEDAY ÇİFTİ!

Survivor yarışmacılarından arka arkaya evlilik kararları! Nisa- Ogeday çiftinden sonra o çift de hazırlıklara başladı! - Resim : 1

Bir süredir aşk yaşayan ve hem ayrı ayrı hem de çift olarak geniş hayran kitlelerine sahip olan Nisa Bölükbaşı- Ogeday Girişken çiftinin evleneceği iddia edildi. Magazin gündemine bomba gibi düşen iddiaya göre çiftin bu yıl sonunda nişanlanmayı planladıkları öğrenildi.

ŞİMDİ DE SUDE- MERT ÇİFTİ!

Nisa Bölükbaşı ile Ogeday Girişken’in nişan hazırlığı içerisinde olduklarının iddia edilmesinin ardından bu kez de bir diğer Survivor çifte Sude Burcu ve Mert Öcal ile ilgili benzer bir iddia ortaya atıldı. Alınan bilgilere göre çiftin şubat ayında nişanlanacakları ancak hazırlıklara şimdiden başladıkları öğrenildi.