Survivor'dan diskalifiye mi oldu Çağrı Atakan'ı son kavgası bitirdi

Survivor'da sık sık tartışmalar yaşayan ve kavgaları yüzünden sürekli uyarılar alan Çağrı Atakan'ın son tartışması olay oldu. Yarışmadan diskalifiye edildiği öne sürülen Çağrı Atakan devam edecek mi?

Survivor'dan diskalifiye mi oldu Çağrı Atakan'ı son kavgası bitirdi
28 Şubat 2021 - 12:28
Survivor 2021 yarışmasında yaşadığı tartışmalarla gündem olan Çağrı Atakan'ın son tartışması yarışma hayatını bitirdi. Sürekli girdiği tartışmalar ve oluşturduğu gerginlikler yüzünden uyarılar alan yarışmacının son tarışması sebebiyle ikaz edilmeden yarışmadan diskalifiye edildiği iddia ediliyor. Çağrı Atakan adadaki hayallerine veda mı etti? 

Son bölümde Doğan ve Dora arasında yaşanan gerginliğe takım arkadaşları müdahale ederken Çağrı, Poyraz'ın eline vurmuş ve Acun Ilıcalı tarafından uyarılmıştı. Acun Ilıcalı, "O hareket hiç hoş bir hareket farkındasın değil mi? Yarışma kuralları var sen sinirini burada deşarj etme" diyerek yarışmacıyı sert şekilde uyarmıştı.Çağrı Atakan'ın Survivor'dan diskalifiye edildiği iddialarına Acun Ilıcalı konseyde yaptığı açıklamayla cevap verdi. Ilıcalı, Çağrı Atakan'a "Sen tartışmayı ayırmaya mı girdin olaya mı? Orada bir hareket var. O hareket hoş bir hareket değil. O hareket Survivor dışı çerçevesinde. Bundan sonra o anları fark et. Burası senin deşarj yerin değil. Bizim yarışmacı grubunda bu enerjiyi hissetmeyelim." diyerek son uyarısını yaptı. Bu uyarı da Survivor Çağrı'nın yarışmaya devam edeceği yönünde.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum