Survivor Batuhan herkesi ağlattı: Uykumu alıp uyandığımda geceydi...

TV8 ekranlarında seyircilerle buluşan Survivor yarışması son bölümünde Batuhan Karacakaya kendisini dinleyen herkesi ağlattı. Gözyaşlarının sel olduğu yarışmada ünlüler takımı yarışmacısı bakın neler anlattı...

Survivor Batuhan herkesi ağlattı: Uykumu alıp uyandığımda geceydi...
21 Şubat 2021 - 11:45 - Güncelleme: 21 Şubat 2021 - 13:35

TV8'de yayınlanan Survivor'ın son bölümünde nefes kesen mücadeleler devam ederken Batuhan Karacakaya gördüğü rüyayı anlatırken duygusal anlar yaşandı.Gördüğü rüyayı anlatan Batuhan Karacakaya gözyaşlarını tutamadı:

Ünlüler takımında yarışan oyuncu, gördüğü rüyayı anlatırken gözyaşlarını tutamayınca izleyenleri de duygulandırdı. Erken saatlerde uyudukları için sık sık uyandığından bahseden Batuhan sözlerine şöyle devam etti: "Uykumu alıp her kalktığımda geceydi. Son uyuduğumda garip rüyalar görmeye başladım. Özellikle ailemi gördüm. Eve giriyordum ses çıkarmadan. Annem kız kardeşim babam televizyon izliyor. Televizyonda Acun abi haftanın SMS birincisi Batuhan diyor."

Gördüğü bu rüyadan ağlayarak uyandığını söyleyen Batuhan, "Baya seviniyorlar. Kız kardeşim ayağa kalkıyor. Ben onların arkasındayım. Onlara hiçbir şey söyleyemiyorum. Ben buradayım diyemiyorum. O mutluluklarını paylaşmayı o kadar çok isterdim ki. Rüyamdan ağlayarak uyandım." dedi.Ailesine olan özleminin hat safhada olduğu görülen yarışmacı bu özlemi "Burası o kadar garip ki, hiç bir etkileşimin yok. Bir video, bir fotoğraf. Onlardan alacağım bir cümle beni o kadar mutlu eder ki. Rüyamdan çok etkilendim. Bir daha da uyuyamadım. Onları aşırı özlemişim. Kim bilir nasıl mutlu olmuşlardır. Onları çok seviyorum." sözleriyle anlattı.Rüyasının kendisini ağlatırken aynı zamanda da güç verdiğini söyleyen Batuhan, "Burada kaldığım sürece bu beni daha da güçlendirecek. Ben güçlüyüm, onları gururlandırmaya devam edeceğim. 5 hafta aç kalayım böyle güçlü durmaya devam ederim" dedi.

SURVIVOR BATUHAN KARACAKAYA KİMDİR?

Batuhan Karacakaya, 5 Şubat 1997 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Oyuncu Aşk-ı Memnu dizisinde 2008 ile 2010 yıllarında "Bülent Ziyagil" rolünü canlandırdı. Daha sonra Umutsuz Ev Kadınları dizisinde "Mert" karakterini canlandırdı ve birçok filmde rol aldı Diriliş Ertuğrul dizisinde "Dündar" rolünü canlandırdı.
Genç oyuncu 1.82 boyunda ve 75 kilodur.
YORUMLAR

  • 0 Yorum