Survivor Aleyna Kalaycıoğlu ile milli takım futbolcusu Cengiz Ünder arasında neler oluyor? Aleyna'nın fotoğrafına, Cengiz Ünder'den civcivli yorum!

Geçtiğimiz yıl katılmış olduğu fenomen yarışma programı Survivor ile yıldızı bir anda parlayan isimlerden olan Aleyna Kalaycıoğlu, bu kez de özel hayatı ile gündeme geldi. Aleyna Kalaycıoğlu ile Cengiz Ünder arasında neler yaşandığı merak edildi. İşte Aleyna Kalaycıoğlu ile futbolcu Cengiz Ünder arasında yaşananlara ilişkin ayrıntılar…

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu ile milli takım futbolcusu Cengiz Ünder arasında neler oluyor? Aleyna'nın fotoğrafına, Cengiz Ünder'den civcivli yorum!

Ekranların sevilen yarışma programı Survivor, programa katılan tüm yarışmacıların hayatlarını değiştirmeye devam ediyor. Yayınlandığı her sezonda yaklaşık olarak 6 ay boyunca izleyicilerin evlerine konuk olan ve yarım yıl boyunca aynı isimlerin ekranda kalmasını sağlayan sevilen yarışma programı, bu sayede de birçok ismin ünlenmesini sağladı.

Survivor’a katıldıktan sonra yıldızları parlayan ve paraya para demeyen Damla Can, Hakan Hatipoğlu, Murat Ceylan gibi isimler, yarışmanın popülerlik katma anlamında ne kadar etkili olduğunu gözler önüne serdi. Son dönemlerde katıldığı Survivor yarışmasından sonra adını geniş kitlelere duyurmayı başaran ve kariyer yolculuğunda hızlı bir şekilde yol almaya devam eden isimlerden birisi de Aleyna Kalaycıoğlu oldu.

2021 yılında ekranlara gelen Survivor yarışmasına katılan ve Mavi Takım kadrosunda yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, yarı finale kadar kalarak halk tarafından ne kadar sevilip desteklendiğini kanıtlamıştı. Yarışmanın hemen ardından bir şarkı çıkaran ve sesinin güzelliği sayesinde popülerliğini biraz daha arttırmayı başaran Kalaycıoğlu, bu kez de özel hayatı ile gündeme geldi.

Uzun süredir özel hayatı ile gündeme gelen Aleyna Kalaycıoğlu’nun, milli takımda forma giyen Cengiz Ünder ile aşk yaşadığı iddia edildi. Ünder’in Kalaycıoğlu’nun son fotoğrafına yorum yapması, aşk iddialarını kuvvetlendirdi.

ÖNCE TATİLDE GÖRÜNTÜLENDİLER!

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu ile milli takım futbolcusu Cengiz Ünder arasında neler oluyor? Aleyna'nın fotoğrafına, Cengiz Ünder'den civcivli yorum! - Resim : 1

Marsilya’da forma giyen milli takım futbolcusu Cengiz Ünder ile adını Survivor yarışması sayesinde geniş kitlelere duyurmayı başarmış olan Aleyna Kalaycıoğlu, geçtiğimiz haftalarda Marsilya’da tatil yaparken görüntülenmiş ancak çıkan fotoğraflara rağmen aşk iddialarına ilişkin bir açıklama yapmamıştı.

YENİ FOTOĞRAF PAYLAŞTI!

Yakın arkadaşları ile eğlenmeye çıkan Aleyna Kalaycıoğlu, iddialı kıyafeti ile dikkatleri üzerine çekti. Kalaycıoğlu, yeşil pantolonu ve dekolteli siyah üstü ile yeni bir fotoğraf paylaştı.

CİVCİVLİ YORUM!

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu ile milli takım futbolcusu Cengiz Ünder arasında neler oluyor? Aleyna'nın fotoğrafına, Cengiz Ünder'den civcivli yorum! - Resim : 2

Aleyna Kalaycıoğlu’nun yeni fotoğrafını sosyal medya kullanıcıları tarafından çok beğenilirken, Cengiz Ünder de Kalaycıoğlu’nun fotoğrafına civciv emojisi koyarak yorum yaptı.