Survivor 2021'de '23 Şubat'ta kim elendi kim gitti?' soruları cevabını buldu

TV8 ekranlarında Acun Ilıcalı'nın sunumuyla Survivor 2021 heyecanı hız kaybetmeden devam ediyor. Her hafta bir ismin veda ettiği yarışmada iki eleme adayı belli olmuş 3. eleme adayı ise Batuhan tarafından sırtından bıçaklanan İlayda oldu. Peki Survivor 2021'de 23 Şubat adaya kim veda etti? 

Survivor 2021'de '23 Şubat'ta kim elendi kim gitti?' soruları cevabını buldu
24 Şubat 2021 - 00:37
Survivor 2021 Ünlüler-Gönüller yarışmasında 23 Şubat 2021 eleme gecesinde adaya veda eden isim belli oldu. Eleme adayları arasında Yiğit, Çağrı ve İlayda vardı. Peki Survivor'da elenen isim kim oldu?

Geçtiğimiz günlerde oynanan dokunulmazlık oyununda ünlüler takımıyla gönüllüler takımı kıyasıya bir mücadele verdi. Fakat ünlüler her iki oyunda da başarılı olamadı. İlk dokunulmazlığı kazanan gönüllüler ikincisi de için de ünlülere geçit vermedi. Başta 6-2 gönüllüler önde giderken 7-7 skorla ünlüler yetişti fakat gönüllüler bayrağı bırakmak istemedi.  Gönüllüler takımı, sonraki üç oyunu da alarak skoru 10-7 yaptı. Survivor'da 2. dokunulmazlık oyununu gönüllüler kazandı.

İLK EDEME ADAYI YİĞİT: Survivor 2021'de haftanın ilk dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımında ilk eleme adayı Yiğit Oruçoğlu olmuştu.

İKİNCİ ELEME ADAYI ÇAĞRI: 2. dokunulmazlığı da kaybeden ünlüler takım, ada konseyinde bir eleme adayı daha belirlemek için oylama yaptı. Oylama sonucunda sürpriz bir sonuç çıktı. Ünlüler takımındaki oylamada 5 kişinin ismini yazdığı, oyuncu Çağrı Atakan eleme adayı oldu.

3. ELEME ADAYI İLAYDA: Bu akşam gerçekleşecek iletişim oyunun ardından konsey toplandı ve üçüncü eleme adayı İlayda oldu. 3. adayının belirlenmesiyle Survivor hayallerine veda eden isim belli oldu. 


SURVİVOR'DA 23 ŞUBAT ELEMESİNDE KİM ELENDİ: Survivor'da 23 Şubat'ta kim elendi: 3 eleme adayı içinde Çağrı, Yigit ve İlayda arasından adaya veda eden isim Yiğit oldu. Peki Survivor'a veda eden isim Yiğit kimdir?SURVİVOR YİĞİT ORUÇOĞLU KİMDİR?

Yiğit Oruçoğlu, 19 Ocak 2000 İstanbul/Kadıköy doğumludur. Hayatını İstanbul’da ikamet ettiren Yiğit Oruçoğlu, bugüne dek hayatında sürekli sporun olduğunu belirten Yiğit Oruçoğlu, aslen anne tarafından Trabzon, baba tarafından ise Erzincanlıdır. Doğuş Üniversitesinde


Endüstri Mühendisliği okumakta olan Yiğit Oruçoğlu, Survivor’a hayallerini gerçekleştirmek için geldiğinden ve yarışmada elinden gelenin en iyisini yapacağından bahsediyor. Yiğit Oruçoğlu, 14 yaşına kadar profesyonel yüzme sporu ile ve daha sonrasında 5 sene basketbolda birçok müsabakada yer almıştır. Şu an aktif olarak Crossfit sporu ile ilgilenen başarılı sporcu, Survivor’a oldukça kuvvetli bir fizikle geldiğini belirtiyor. Henüz öğrenci olmaktan olan Yiğit Oruçoğlu’nun medeni hali bekardır.


 


YORUMLAR

  • 0 Yorum