Show TV Çukur 123. bölüm fragmanı: 4. sezon 31. bölüm 5 Nisan yeni bölüm özeti

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur 123. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur'un 5 Nisan 2021 Pazartesi akşamı Show TV'de yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak? Çukur, YouTube, Puhu TV, Netflix, Show TV'den tek part nasıl izlenir? sorularının cevabı haberimizde.

Show TV ekranların yayınlanan reyting rekortmeni başrollerinde Aras Bulut İynemli, Necip Memili ve Perihan Savaş'ın yer aldığı Çukur'un 122. son bölümü nefes kesen final sahnesiyle hayranlarını heyecanlandırmıştı. Çukur'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, bu hafta yayınlanacak mı? Çukur 3 Nisan Pazartesi akşamı saat 21:00'da Show TV ekranlarında olacak.

Çukur 123. yeni bölüm fragmanı yayınladı mı? Çukur'un yeni bölüm fragmanı yayınladı. 5 Nisan Pazartesi 21:00'da Show TV'de olacak olan Çukur'un yeni bölüm fragmanı BURAYA TIKLAYARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ.

Çukur son bölüm tek part izleme: Show TV'nin sevilen dizisi Çukur YouTubre ve Netflix'te yayınlamamakta..

SHOW TV'DEN İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

PUHU TV'DEN İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

Çukur'un konusu ne: İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.