Show TV Arıza dizisi ne zaman, hangi gün, saat kaçta? Arıza Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Show TV yeni sezona damga vurması beklenen yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin'in başrollerini paylaştığı dizinin tanıtımı nefes kesti. Peki Arıza dizisi hangi gün saat kaçta, netflix, youtube, blutv, Show TV tek part nasıl izlenir, Arıza'nın konusu ve reyting bilgileri? haberimizde.

Show TV Arıza dizisi ne zaman, hangi gün, saat kaçta? Arıza Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları
13 Mart 2021 - 20:16
Show TV ekranlarında yeni yeni sezona damga vuran  Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin'in başrollerini paylaştığı Arıza dizisinin tanıtımı nefes kesti. Peki Arıza dizisi hangi gün saat kaçta, Arıza dizisi, Netflix, Puhu TV, Blu TV ve YouTube'den nasıl izlenir? İşte Arıza dizisi hakkında merak edilenlerin cevapları
 

ARIZA  VİDEO VE FRAGMANLARINI BURAYA DOKUNUP İZLEYEBİLİRSİNİZArıza Dizisi hangi gün saat kaçta?: Arıza 1.bölümüyle 13 Eylül Pazar akşamı hayranlarıyla buluştu. Arıza dizisinin yeni bölümleri ile Pazar akşamları saat 21:00'da Show TV'de.

ARIZA SON BÖLÜMÜ SHOW TV'DEN İZLEBİLİRSİNİZ. İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

ARIZA SON BÖLÜMÜ YOUTUBE'DEN İZLEYEBİLİRSİNİZ İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

ARIZA DİZİSİ NETFLIX VE PUHU TV'DE YAYINLANMAKTADIR

Arıza dizisi oyuncuları kimler?:
Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı “Arıza”nın kadrosunda; Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağızcan Konyalı ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.


Arıza Dizisi hangi gün saat kaçta?: Arıza dizisi Pazar akşamları saat 21:00'da Show TV'de.

ARIZA  DİZİSİ TRANSFER AYRILIK HABERLERİNE BURADAN OKUYABİLİRSİNİZ

ARIZA HABERLERİNE BURADAN OKUYABİLİRSİNİZ

Arıza'nın genel konusu ne?: Kendi halinde bir hayat süren ve mert bir adam olan taksici Ali Rıza ile karanlık dünyanın güçlü patronlarından birinin kıymetli kızı Halide'nin yolları bir kahramanlık hikayesinde kesişir. Ali Rıza ile müşterisi Halide'nin karşılaşmaları her ikisinin de hayatlarını sonsuza kadar değiştirir.


YORUMLAR

  • 0 Yorum