Show TV Alev Alev Ali kim Gerçek ismi ne, aslen nereli kaç yaşında?

Show TV'de yayınlanan Alev Alev dizisinde Çiçek'in sevgilisi Ali karakterine hayat veren yakışıklı oyuncunun gerçek adı Toprak Can Adıgüzel'dir. Peki Alev Alev Ali kaç yaşında? Aslen nereli? Evli mi? İşte detaylar...

Show TV'de yayınlanan Alev Alev dizisinde Çiçek'in sevgilisi Ali karakterine hayat veren yakışıklı oyuncunun gerçek adı Toprak Can Adıgüzel'dir. Alev Alev dizisinde İskender Kayabeyli'yi yaraladığı için hapiste olan Ali şimdilerde Çiçek ile evlenme hazırlığında. Peki Alev Alev'in Ali'si, Toprak Can Adıgüzel kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? Oynadığı dizi ve filmler neler? Hepsi haberimizde...


TOPRAK CAN ADIGÜZEL KİMDİR?

Toprak Can Adıgüzel, 26 Ocak 1992 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Orta öğretim öğrenciliği döneminde çeşitli tiyatro oyunları ile sahne almaya ve müzikle ilgilenmeye başlamıştır.

İstanbul’a 2012 yılında taşınan Adıgüzel, yüksek öğretim eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama ve Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır.

Aysa Prodüksiyon Tiyatrosu’nda yönetmen koltuğunda Selçuk Yöntem’in oturduğu ‘Benim Adım Feuerbach’ isimli oyunla sahne almaya başlayan başarılı oyuncu, 2019 yılında da Toy İstanbul’da ‘Yak Bunu’ isimli oyunda yer almıştır. Fox Tv ekranlarının bir dönem çok sevilen dizisi Kadın adlı dizinin final bölümündeki İsmail karakteri ile de ün edinmiştir.

Yakışıklı oyuncu şimdilerde Show Tv ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Alev Alev’ adlı dizide Ali karakterine hayat vermektedir.