Sharon Stone'dan yıllar sonra gelen taciz itirafı şok etti!

63 yaşındaki Amerikalı aktris Sharon Stone, küçük yaşlarda yaşadığı taciz olayını The Beauty of Living Twice adlı kitabında anlattı. Anlatılan taciz olayının ayrıntıları adeta kan dondurdu.

Sharon Stone'dan yıllar sonra gelen taciz itirafı şok etti!
30 Mart 2021 - 14:01
Amerikalı aktris Sharon Stone, küçük yaşlarda yaşadığı taciz olayını The Beauty of Living Twice adlı kitabında anlattı. Ntv'nin aktardığına göre Sharon Stone kitabında, hem ablasının hem de kendisinin büyükbabaları tarafından taciz edildiğini yazdı. 63 yaşındaki Amerikalı yıldız yazdığı kitapta, kendisini ve ablası Kelly'yi büyükbabalarıyla bir odaya kilitleyen büyükannelerinin de bu yaşanan taciz olayına zemin hazırladığını dile getirdi. 

Sharon Stone'un büyükbabası Clarence Lawson ise ünlü yıldız 14 yaşındayken hayata veda etmişti. Büyükbabasının öldüğünden tam olarak emin olmak için tabutunda onu dürttüğünü de itiraf eden Stone'un yaşadıkları kan dondurdu. Büyükbabasının artık hayatta olmamasından tuhaf bir tatmin duyduğunu söyleyen Sharon Stone, ablasıyla birlikte yaşadıklarını ayrıntılarıyla The Beauty of Living Twice isimli kitabında anlattı.

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum