Shakira'ya başka bir kadınla yakalanan Gerard Pique, boşanma davasından sonra yeni bir aşka yelken açtı! Kendisinden tam 12 yaş küçük...

Dünyaca ünlü şarkıcı Shakira ile alanında başarılı futbolcu Gerard Pique, 12 yıllık birlikteliklerini geçtiğimiz aylarda ihanet sebebi ile sonlandırdı. Gerard Pique hayatına kaldığı yerden devam etmeyi tercih etti ve kendisinden yaşça oldukça küçük bir kadın ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi. İşte yakın kaynaklar tarafından onaylanan yeni aşka ilişkin ayrıntılar…

Shakira'ya başka bir kadınla yakalanan Gerard Pique, boşanma davasından sonra yeni bir aşka yelken açtı! Kendisinden tam 12 yaş küçük...

Yıllardır hem ülkemizde hem de dünyada en çok dinlenen yabancı şarkıcılardan birisi olan Shakira hem farklı ses tonu hem de sahne şovları ile geniş bir hayran kitlesine hitap etmeye devam ediyor. Küçük yaşlardan bu yana sahnelerde olan ünlü şarkıcı, son dönemlerde yalnızca kariyer hayatı ile özel hayatı ile de gündemden düşmüyor.

2010 yılında düzenlenen Dünya Kupası’nda “Waka Waka” isimli şarkıyı seslendiren ve o şarkı ile kariyerinin zirvesine ulaşarak tüm dünya dinleyicileri tarafından tanınan Shakira, popülerliğinin yanı sıra yeni bir aşka da yelken açmış ve ünlü futbolculardan Gerard Pique ile yakınlaşmıştı.

2010 Dünya Kupası’nda yakınlaşan ve arkadaşlıkları kısa bir süre aşka dönüşen Gerar Pique- Shakira çifti, kısa bir süre sonra hayatlarını birleştirme kararı aldı. Aralarındaki boy farkına rağmen oldukça yakıştırılan ve uzun bir süre magazin basını tarafından parmak ile gösterilen bir ilişkiye sahip olan ünlü çift, geçtiğimiz aylarda boşanma haberleri ile gündeme geldi. İkilinin şok boşanma karar hem ülkemizde hem de yabancı basında büyük yankı uyandırdı.

Boşanma kararının üzerinden çok geçmemiş olmasına rağmen Gerard Pique’den yeni bir ilişki sinyali geldi. Henüz futbolcu tarafından doğrulanmayan ilişki haberi, futbolcuya yakın kaynaklar tarafından onaylandı.

İHANET YÜZÜNDEN BİTTİ!

Yaklaşık 2 ay önce boşanan Gerard Pique ve Shakira, bu kararları ile hayranlarını oldukça üzmüştü. İki çocuk sahibi olan ünlü çiftin ayrılma sebebi ise ihanet olarak gösterildi. İddialara göre Gerard Pique Shakira’yı başka bir kadın ile aldatmış ve ünlü şarkıcı onları yakalamıştı.

23’LÜK YENİ SEVGİLİ!

35 yaşında olan Pique’nin yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi. Sahibi olduğu Kosmos şirketinde çalışan 23 yaşında bir öğrenci ile birlikte olduğu iddia edilen Pique, magazin gündemine bomba gibi düştü.

ŞİRKET ÇALIŞANI ONAYLADI!

Kosmos’da çalışan ve ismini henüz vermeyen bir kaynak, Clara isimli genç kız ile Pique’nin sevgili olduğunu doğruladı. İkilinin bu durumunu basından sakladıklarını belirten kaynak, Pique’nin yakın çevresinin gizlenmeleri konusunda taze çifte yardım ettiğini iddia etti.

Etiketler: Shakira, Gerard Pique

Çok Okunanlar