Sen Çal Kapımı 40.Bölüm Fragmanı 9 Haziran'daki yeni sezonda neler yaşanacak?

Sen Çal Kapımı 40.Bölüm Fragmanı yayınlandı. İlk sezonuyla sosyal medyada en çok beğenilen çift olarak konuşulan Kerem Bırsin ve Hande Erçel'in başrolünü oynadığı Sen Çal Kapımı'nın 9 Haziran 2021'de FOX TV2de yayınlanacak olan yeni sezon ilk bölümünde neler olacak?

Sitene Ekle

 FOX TV ekranlarının fenomen Sen Çal Kapımı dizisinin yeni sezon 40. bölümü 9 Haziran Çarşamba akşamı saat 20.00'de hayranlarıyla buluşacak.

 Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Sen Çal Kapımı'nın 9 Haziran'daki bölümünde neler olacak?

YENİ BÖLÜM ÖZETİDizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Eda ve Serkan yaşadıkları tehlikeye rağmen dilek kutusunda şanslarını denemeye devam ederler. Serkan hastalığından bahsetmeden hayatın tadını çıkartmak isterken kimse ondaki bu değişikliğe bir anlam verememektedir.

Serkan ve Eda sarı karavanlarında farklı bir yaşam tarzı deneyimlerler. Serkan’ın bu beklenmedik kararları Eda’nın da aklını karıştırmaktadır. Hayallerindeki karavanda sevdiği adamla hayatı dolu dolu yaşarken onları bekleyen tehlikenin farkında değildir. Başlarına gelen son olay Serkan’ın sırrının ortaya çıkmasına neden olacak mıdır?