Sefirin Kızı 16.Bölüm 2. Fragmanı ve Yeni Bölüm Özeti

Sefirin Kızı 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 15 Haziran 2020 Pazartesi akşamı Star TV'de olacak olan Sefirin Kızı'nın yeni bölümünde neler olacak?

Editör: admin
13 Haziran 2020 - 21:09

Sefirin Kızı dizisi 16. yeni bölümüyle 15 Haziran 2020 Pazartesi akşamı Star TV'de olacak olan Sefirin Kızı'nın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacak?

STAR TV ekranların sevilerek izlenen Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümü 15 Haziran Pazartesi akşamı saat 20.00 sizlerle.

Başrollerinde Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu ünlü ve sevilen oyuncularının yer aldığı Sefirin Kızı bu hafta yayınlanacak mı?

Sefirin Kızı'nın 16.yeni bölüm özeti: Nare, kızı Melek’in velayetini alıp memleketten gitmeye karar verir. Sancar’ın baba olmaya hazırlandığı bu memlekette, artık ne Nare ne Melek için yer yoktur. Elvan’a da Efeoğlu erkeklerinden uzakta yeni bir hayat teklif eder; ‘bizimle gel, üçümüz yeni bir dünya kuralım’ der.

Gediz ise bunu yeni bir hayat değil yeni bir kaçış olarak görür ve çok öfkelenir. İlk defa Nare’nin yanında durmaz. Hatta ona ihanet etmeyi göze alır.

Sevdalı olduğu kadının adını anmamaya tövbe etmesiyle başa çıkmaya çalışan Sancar, Nare’nin gideceğini öğrenince delirir. “Sen gidersen ben çok kötü bir adam olurum” der Nare’ye, “Kızımı alırım, konağa koyarım.”

Sevdalılardan biri ölürse destan, yaşarsa yalan olur ya. Peki iki sevdalı velayet savaşına kalkışırsa ne olur?

Sefirin Kızı'nın 16 yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?: Star TV'nin reyting rekortmeni dizisi Sefirin Kızı 16 yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Sefirin Kızı'nın konusu ne: Gariban bir yarıcının oğlu olan Sancar, daha çocuk yaştayken Bodrum’a tatile gelen bir büyükelçinin kızı olan Nare’ye sevdalanır.

Bu iki zıt çocuk, birbirlerini çok severler, sevdaları için yıllarca mücadele ederler. Sonunda kız oğlana kaçar ama tam kavuştukları gece Nare birden ortadan kaybolur. Bir daha onu gören olmaz.

Kimi der denize düştü öldü, kimi der sefir kızı ya Avrupa’ya kaçtı. Bir aşık da onlara türkü yakar, der ki sefirin kızı alaca kuş oldu uçtu. Böylece Nare ve Sancar’ın mutsuz hikayesi bir destana dönüşür.

Bir düğün gecesinde ortadan kaybolan sefirin kızı, tam dokuz yıl sonra, başka bir düğün gecesinde ortaya çıkıverir. Üstelik bu düğün, Sancar’ın düğünüdür ve ona kızını getirmiştir.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum