Sedat Peker Helalleşme Videosunu Erteledi.

Youtube üzerinden yayınladığı videoları ile çok ses getiren Sedat Peker, son olarak ''Tayyip abi ile helalleşeceğiz'' dediği video paylaşımını ertelediğini duyurdu. Peki Sedat Peker bu videoyu neden erteledi? Helalleşme videosu yayınlanmayacak mı? İşte detaylar..

Sedat Peker Helalleşme Videosunu Erteledi.

GAZETECİLERE ÇOK SERT TEPKİ 

Sedat Peker Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlar ile Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile ilgili videoyu ertelediğini duyurdu. Peker bu ertelemenin sebebini ise kendisine ajan diyen gazetecilerin bir takım paylaşımlarına dayandırdı. Bazı gazetecilerin bu pazar Tayyip Erdoğanla ilgili çekeceği video hakkında Tayyip Erdoğan'ın ABD başkanı Joe Bıden ile görüşmesinden önce elini zayıflatmak için çekeceği yönünde propaganda yaptığını belirten Peker ''Bazı maaşı namusu kadar olan gazeteciler benim bu pazar Tayyip abiyle helalleşmek için çekeceğim videoyu 14 Haziran’da Sayın Joe Biden ile yapacağı görüşmede Tayyip abinin elini zayıflatmak için çekeceğimin propagandasını yapmaktalar.'' şeklinde paylaşımda bulundu. 

SEDAT PEKER'İN ERTELEME SEBEBİ NE?

Sedat Peker videonun erteleme sebebini ise ''Yani bana ajan diyorlar Tayyip abiyle helalleşme videosunu 14 Haziran sonrasına bırakıyorum ama söz namus çekeceğim. Bu pazar para alan milletvekilini, pammıköreni ve süslü sülümanı kibrit kutusuna sokacağım. Kırk yaşından genç kardeşlerim bu hafta çok eğleneceğiz hem de çok.'' şeklindeki paylaşım ile açıkladı.