Sedat Peker iddia etti! Süleyman Soylu yeni operasyon başlattı

Sedat Peker twitter hesabından Süleyman Soylu hakkında yeni bir iddia daha ortaya attı.

Suç örgütü lideri olmakla suçlanan Sedat Peker Twitter üzerinden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ye yönelik suçlamalarına devam ediyor. Şimdi ise öyle bir iddiada bulundu ki Sedat Peker'in yeni iddiasında Süleyman Soylu kendisine karşı yeni bir operasyon başlattı.

1-Kıymetli dostlarım, bizim kaşar sülüman bugün bir operasyon başlattı. Beni hayatında bir kere gören veya telefonla konuşanları bile gözaltına alıyor. Kaşar sülü, sen poliçe sesini bir de para sesini seversin. Bizim arkadaşlarımız garip, onlardan para çıkmaz. Boşa emek harcıyorsun.

 2- Kaşar sülüman, benim Ankara’da hiçbir suçum yok. Niye operasyon iznini Ankara’dan alıyorsun. Ankara müdürü servet, organize başkanı resul, bölge idare mahkemesi başkanı Esat, yine faaliyettesiniz. Vallahi hepiniz paketlenip bir gün cezaevine gireceksiniz.

3- Ulan mahallenin kaşarı, kafama sıkacağım diyorum lan. Niye ayın 4’ünün İçişleri Bakanlığı kamera kayıtlarını yayınlamıyorsun, Sezgin Baranın ayın beşinde yurtdışına çıkış evrakını yayınlamıyorsun?

4- süslü sülüman, kaşar sülüman, ben utanmayı bütün dinlerin kültüründe yer almış bir terbiye sanıyordum. Vallahi seni tanıdıktan sonra yanıldığımı fark ettim. Sen ne gurursuz, onursuz bir şeysin?