Sayı 4'tü yedi oldu! Hendek'te 25 Kasım'da vefat edenlerin isimleri taziye numarası

SAKARYA'nın Hendek ilçesinde 25 Kasım 2020 Çarşamba günü 7 vatandaşımız vefat etti. Koronavirüs önlemleri nedeniyle define katılımlar sınırlı. Taziye numarası Medya Haber'de...

Sayı 4'tü yedi oldu! Hendek'te 25 Kasım'da vefat edenlerin isimleri taziye numarası
HENDEK'te 25 Kasım 2020'de 7 vatandaşımız vefat etmiştir. Hendek'te bugün vefat edenlerin defin yeri, zamanı ve taziye için yakınına ait telefon numarası haberimizde

Hendek'te bugün gerçekleşen 7 vefat ile 20 Kasım Cuma'dan bugüne kadar 20'den fazla kişi vefat etti. 22 Kasım'da ise 5 kişi vefat etmişti.

Dereboğazı Mahallesinden Merhum Kazım Odacı’nın oğlu, Merhum İbrahim Odacı’nın kardeşi, Muharrem Odacı’nın amcası, Mehmet, Cemal, Kamil ve Halit Odacı’nın Amcasınınoğlu, Oğuzhan ve Emirhan Odacı’nın dedesi, Ahmet Alemdaroğlu’nun eniştesi, Yusuf Odacı’nın babası, İlçemiz eski esnaflarından İsmail Odacı vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Dereboğazı Mahallesindeki hanesinde saat 15:00’da kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yusuf Odacı (Oğlu)

0534 511 49 00

Bayraktepe Mahallesinden Emekli Başkomser Şinasi Erol’un kardeşi, Eyüp, Rıdvan Erol ve Nagihan Kalk’ın babası, Ali Faik Kalk’ın kayınpederi, Hamdi Erol vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Saat 11:00’da İlçemiz Aile Kabristanlığında kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Eyüp Erol (Oğlu)
0532 384 06 54

İkbaliye Mahallesinden Müftülükten Emekli Hoca Süleyman Atabey’in oğlu, Osman Atabey’in Ağabeyi, Fatih ve Zeynep Atabey’in babası, Ali Turay Atabey vefat etmiştir.

Cenazesi bugün İkbaliye Mahallesindeki hanesinde Saat 12:00’da kılınacak cenaze namazının ardından İkbaliye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Osman Atabey (Kardeşi)
0532 353 82 12

Kazimiye Mahallesinden Merhum Celal Misir’in eşi, Yaşar, Tuncay ve Yılmaz Misir’in annesi, Fethiye Misir vefat etmiştir.
namazının ardından Kazimiye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma
Cenazesi bugün Kazimiye Mahallesindeki hanesinde saat 12:00’da kılınacak cenaze Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yılmaz Misir (Oğlu)

0536 834 09 72

Dereboğazı Mahallesinden Merhum Ali Rıza ve Hüseyin Albayrak’ın kardeşi, Hilmi, Merhum Sadık, İsmail, Abbas, Mustafa, Lokman ve Adnan Albayrak’ın amcası, Osman ve Bekir Albayrak’ın babası, Abdulkadir Turan Dar ve Halil San’ın kayınpederi, Mehmet Eyüpoğlu vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Saat 16:00’da İlçemiz Aile Kabristanlığında kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

İsmail Albayrak (Amcası)
0532 234 20 01

Dededüzü köyünden Merhum Niyazi Törün’ün kızı, Merhum Hüseyin Kahveci’nin gelini, Merhum Bolubeyi Ahmet Kahveci’nin eşi, Merhum Turgut, Durmuş ve Dursun Kahveci’nin annesi, Saniye Kahveci vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Dededüzü köyü Aile Kabristanlığında saat 15:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Dededüzü Köyü Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Dursun Kahveci (Oğlu)
0537 298 21 78

Güldibi Mahallesinden Merhum Şükrü Mert’in torunu, Merhum İbrahim Mert’in oğlu, Merhum Taksici Yaşar ve Ali Mert’in yeğeni, Hasan, Yılmaz, Sedaş Personellerinden Murat Mert’in amcası oğlu, Salih ve Naci Mert’in Kardeşi, Faruk Mert vefat etmiştir.

Cenazesi bugün saat 16:30’da Güldibi Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından Güldibi Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Naci Mert (Kardeşi)

0536 640 46 46