Savaşçı dizisinin 5. sezonu ne zaman başlıyor Yayın tarihi belli oldu

FOX TV'de yayınlanan ve ekranların sevilen dizisi Savaşçı 5. sezonu için geri sayımda. Yayınlanan tanıtım filmlerinin ardından büyük merak ve yankı uyandıran dizisinin yayın tarihi belli oldu. Peki Savaşçı ne zaman yayınlanacak? Saat kaçta? Oyuncu kadrosunda kimler var? İşte detaylar...

Savaşçı dizisinin 5. sezonu ne zaman başlıyor Yayın tarihi belli oldu
08 Nisan 2021 - 13:38
Fox Tv'nin sevilen dizisi Savaşçı'nın yeni sezonu için geri sayım başladı. 4 sezon boyunca izleyenleri ekranlara kilitleyen Savaçı dizisinin yayınlanan 4.tanıtım filminin ardından izleyiciler, 5. sezonun ne zaman başlayacağını araştırmaya başladı. 4. tanıtım filmini yayınlayarak izleyicilere müjdeyi veren Savaşçı dizisinin yeni sezonu sabırsızlıkla bekleniyor. Savaşçı dizisinin ilk sezonu 9 Nisan 2017'de yayın hayatına başlamıştı. Yayınlandığı ilk sezonda geniş hayran kitlesine yayılan dizi; konusu, tarzı ve sıradışı olayları ile izleyicileri ekranlara kilitliyor. Merakla beklenen dizinin 5. sezonuna dair detaylar haberimizde...

SAVAŞÇI 5. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

İzleyenleri ekranlara kilitleyen senaryosu ve başarılı ooyuncu kadrosuyla büyük ilgi gören Savaşçı dizisinin yeni sezonunun ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. Savaşçı 5. sezon için 4. tanıtım filmini de yayınladı.Önceki üç tanıtım filmiyle takipçilerinde büyük merak uyandıran Savaşçı, 4. tanıtım filmiyle izleyicileri büyük bir sabırsızlık içine soktu. Dizinin 5. sezonuna dair bir çok  gelişmenin gösterildiği ve yeni isimlerin oyuncu kadrosuna dahil edildiği Savaşçı'da 5. sezon için tarih belli oldu. 


Medya Tava'da yer alan habere göre, yeni sezonu heyecanla beklenen Savaşçı, yeni bölümüyle 10 Nisan Cumartesi saat 20.00’de FOX TV’de izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.


SAVAŞÇI YENİ OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Yönetmenliğini Osman Taşçı ve Şafak Bal'ın üstlendiği dizide 5. sezon heyecanı giderek tırmanıyor. Savaşçı her sezon oyuncu kadrosunda değişikliklere gidiyor. Yeni sezonunun tanıtım filmlerinin yayınlanmasıyla birlikte bu sezonda oyuncu kadrosunda kimlerin olacağı oldukça merak edildi.

Savaşçı 5. sezonda oyuncu kadrosuna dahil olan yeni isimlerden ilki Tamer Karadağlı. Tamer Karadağlı'nın yanında diziye iki yeni isim daha dahil oldu bu isimler; Serenay Aktaş ve Cem Kurtoğlu oldu. Tamer Karadağlı başrol karakteri olarak Albay Oktay Göktürk'e hayat verecek.

Serenay Aktaş da başrol oyuncusu olarak dizide yer alacak. Serenay Aktaş'ın canlandıracağı karakter ise Teğmen selcen Efe olacak. Teğmen Selcen Efe; başarılı, askeri donanımı olan ve duruma göre şekil alabilen sağ duyulu bir askerdir.


Diziye dahil olan başka bir isim ise Cem kurtoğlu'dur. Cem kurtoğlu 5. sezonda Mösyö karakterine hayata verecek.

Dizinin oyuncu kadrsunda değişmeyen isimler de var. 5. sezonla birlikte Savaşçı dizisinin kadrosundaki isimler: Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç, Anıl Tetik, Ali Tarık Fındık, Serkan Kuru, Serenay Aktaş, Ersin Olgaç, Serhat Nalbantoğlu, Elit Andaç Çam, Şahverdi Ali Eren, Esma Soysal, Yiğit Anıl Dinkçi, Feyza Sevil Güngör, Güneş Zavrak ve Ediz Hun, Alp Öyken ile Zerrin Sümer.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum