Savaşçı dizisi final mi yaptı? Savaşçı 100. yeni bölümü hangi gün, saat kaçta?

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Savaşçı'nın 99. son bölümüyle 27 Eylül akşamı ile nefes kesti. Dizinin yayınlanan son bölümünün final sahnesinde 100. bölümde neler olacak, Kağan Yüzbaşı öldü mü, Merlin'nin köylüleri öldürülmesin nasıl intikam alacaklar, Kopuz Albay görevden alındı ne yapacak diye düşünürken 2 haftadır yayınlanmıyor.

Savaşçı dizisi final mi yaptı? Savaşçı 100. yeni bölümü hangi gün, saat kaçta?
Editör: admin
10 Ekim 2020 - 20:40

FOX TV ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Savaşçı dizisini apar topar final yaptırdı. Final kararı hayranlarında şok etkisi yaparken yerine gelen dizi ise sevindirdi. Peki Savaşçı dizisi neden final yaptı, yerine hangi dizi geldi sorularının cevabı haberimizde...

Başrollerinde Berk Oktay, Murat Serezli ve Sarp Levendoğlu gibi ünlü oyuncularının yer aldığı Savaşçı apar topar final yaptı. Peki Savaşçı dizisi neden final yaptı, yerine hangi dizi geldi sorularının  cevabı haberimizdeSAVAŞÇI DİZİSİ FİNAL Mİ YAPTI?

FOX TV'nin sevilen dizisi kanal tarafından apar topar final yaptı gibi görünüyor. Konuyla ilgili kanaldan resmi bir açıklama yapılmazken 11 Ekim Pazar 2020 günü 'Öğretmen' dizinin yayınlaması final ihtimalini kuvvetlendiriyor.

 Bir başka iddia ise Savaşçı'nın çekimlerinin devam ettiği ve yeni dizilerden reytinglerde istenilen başarıyı yakalamayan dizinin yayından kaldırılarak Savaşçı kaldığı yerden devam edecek.SAVAŞÇI'NIN KONUSU NEYDİ?

Özel Kuvvetler Komutanlığı'na, kamuoyunda bilinen adıyla Bordo Bereliler'e mensup bir timin destansı hikayesini anlatan Savaşçı, bir dönem Bordo Bereliler'in seçkin birliklerinden olan ünlü Kılıç Timi, komutanları Albay Halil İbrahim Kopuz ve Yüzbaşı Kağan Bozok'un hapisten çıkıp tekrar timi toplamaları ve göreve dönüşleriyle başlar.

Üstün beceri, görev duygusu ve sonsuz vatan sevgisiyle Kılıç Timi, ülkenin ihtiyaç duyduğu her noktada görev alacak, Türkiye'nin sıkılmış yumruğu, bükülmez bileği olacaktır. Aşklarını, özlemlerini, yaşadıkları türlü zorlukları omuzlarında taşıyan bu genç adamlar, kendilerini adadıkları vatan için her şeylerini fedaya hazırdırlar.

Çünkü onlar için "Söz konusu vatansa, gerisi teferruattır..!"


 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları