Savaşçı 99. bölüm fragmanı ve özeti 27 Eylül Savaşçı son bölüm tek part

FOX TV'nin sevilen Savaşçı dizisi 99. yeni bölümüyle 27 Eylül 2020 Pazar akşamı FOX'ta olacak olan Savaşçı'nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak?

Savaşçı 99. bölüm fragmanı ve özeti 27 Eylül Savaşçı son bölüm tek part
Editör: admin
21 Eylül 2020 - 00:24 - Güncelleme: 21 Eylül 2020 - 01:08

Savaşçı 99. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Savaşçı'nın 27 Eylül 2020 Pazar akşamı FOX TV'de ekrana gelecek olan yeni bölümünde neler olacak?

FOX TV ekranlarında sevilerek izlenen Savaşçı dizisinin yeni bölümü 27 Eylül Pazar akşamı saat 21.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Berk Oktay, Murat Serezli ve Sarp Levendoğlu gibi ünlü oyuncularının yer aldığı Savaşçı bu hafta yayınlanacak mı?

Savaşçı 99. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Savaşçı'nın yeni bölüm 99. fragmanı yayınlandı

SAVAŞÇI DİZİSİ 98.YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN BURAYA DOKUNUN

Savaşçı dizisi 98.son bölüm özeti:  Kopuz Albay, geçmişte izini kaybettirmiş olan, azılı bir teröristle ilgili önemli bir istihbarat alır. Sonuçları ne olursa olsun, bu teröristi tek başına etkisiz hale getirmeye kararlı olan Kopuz Albay, gizlice yaptığı çılgın planını devreye sokar.

Ancak Kopuz Albay’ın yokluğunun fark edilmesiyle karargah alarma geçer. Kutalmış Paşa, Kopuz Albay’ı durdurmak için bütün olanakları seferber ederken, Yüzbaşı Kağan’ın beklenmedik hamlesi işleri daha da içinden çıkılmaz bir duruma sokar. Olayların seyri bir anda değişse de, hedefe kilitlenmiş olan Kopuz Albay’ı vazgeçirmek hiç kolay olmayacaktır. Çünkü Kopuz Albay için bu teröristten hesap sorma zamanı gelmiştir!

Savaşçı'nın genel konusu ne? Özel Kuvvetler Komutanlığı’na, kamuoyunda bilinen adıyla Bordo Bereliler'e mensup bir timin destansı hikayesini anlatan Savaşçı, bir dönem Bordo Bereliler’in seçkin birliklerinden olan ünlü Kılıç Timi, komutanları Albay Halil İbrahim Kopuz ve Yüzbaşı Kağan Bozok’un hapisten çıkıp tekrar timi toplamaları ve göreve dönüşleriyle başlar.

Üstün beceri, görev duygusu ve sonsuz vatan sevgisiyle Kılıç Timi, ülkenin ihtiyaç duyduğu her noktada görev alacak, Türkiye’nin sıkılmış yumruğu, bükülmez bileği olacaktır. Aşklarını, özlemlerini, yaşadıkları türlü zorlukları omuzlarında taşıyan bu genç adamlar, kendilerini adadıkları vatan için her şeylerini fedaya hazırdırlar.

Çünkü onlar için “Söz konusu vatansa, gerisi teferruattır..!”

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları