Savaşçı 105.Bölüm Fragmanı 15 Mayıs'ta neler yaşanacak?

Savaşçı 105.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Savaşçı'nın 15 Mayıs 2021 Cumartesi akşamı FOX TV'de yayınlanacak olan yeni bölümde neler olacak?

Sitene Ekle

Ediz Hun, Serhat Nalbantoğlu, Sarp Levendoğlu, Tamer Karadağlı gibi birbirinden usta isimleri kadrosuna dahil eden Savaşçı 105. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Savaşçı ne zaman yayınlanacak? İşte, yeni bölüm fragmanıve son bölüm özeti...

FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Savaşçı dizisinin yeni bölümü 15 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Son bölümde neler yaşandı?

Albay Oktay Göktürk onur savaşı veriyor!

Yeva’nın adamlarından kurtulan Albay Göktürk, üsse gelir. Ancak Albay Kopuz ve Kılıç Timi tarafından bir suçlu gibi karşılanınca neye uğradığını şaşırır. Hemen sorguya alınan Albay Göktürk, Turan Birliği’ni bozmak için gerçekleştirilen eylemleri kesinlikle kendisinin yapmadığını söylese de, ne babası Gündüz Göktürk’ü ne de Albay Kopuz’u buna inandırması hiç kolay olmayacaktır. Çünkü eldeki bütün deliller onun suçlu olduğunu göstermektedir. Göktürk Albay başından geçenleri bütün detaylarıyla anlatır ve gerçeklerin ortaya çıkması için tek bir kilit vardır: Yeva!

Yeva’nın yakalanması için gelen istihbarat doğrultusunda Kılıç Timi hemen harekete geçer. Bu operasyon sırasında Yüzbaşı Haydar’ın aldığı önemli bir bilgi karargahı alarma geçirir. Ancak Mösyö, kendisi için artık tehlike arz eden Albay Göktürk’ü ortadan kaldırmak için yeni planını çoktan devreye sokmuştur. Her şeyi göze alan Göktürk Albay ise bu defa Mösyö’nün planını suya düşürüp, suçsuz olduğunu ispatlayabilecek midir?FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Savaşçı dizisinin yeni bölümü 8 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.