'Salaksınız' diyen Kerem Bürsin sosyal medyada gelen tepkilerin ardından özür diledi

Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncusu Kerem Bürsin dün Hande Erçel ile birlikte yaptığı Instagram canlı yayınında, kafelerde maskesiz oturanlara, "Kusura bakmayın ama siz salaksınız" demişti. Bu sözlerine sosyal medyada tepki yağan Kerem Bürsin'den özür mesajı geldi.

'Salaksınız' diyen Kerem Bürsin sosyal medyada gelen tepkilerin ardından özür diledi
08 Nisan 2021 - 12:45

Fox TV'de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncusu Kerem Bürsin, dün rol arkadaşı Hande Erçel ile birlikte yaptığı Instagram canlı yayınında hayranlarından gelen soruları yanıtlamıştı. Yayının sonunda sosyal mesaj vermek isteyen Kerem Bürsin, kafelerde maskesiz oturanlara, "Kusura bakmayın ama siz salaksınız" demişti. Bu sözlerine sosyal medyada tepki yağan Kerem Bürsin'den özür mesajı geldi.

Kerem Bürsin'in 'Salaksınız' çıkışından sonra sosyal medyada #haddinibilkerembürsin etiketiyle ünlü oyuncuya tepkiler yağdı. Çığ gibi büyüyen tepkilerin ardından Kerem Bürsin, sosyal medya hesabından yeni bir video paylaşarak şu sözlerle özür diledi:

"Dün canlı yayında kullandığım bir kelime, başka bir şey oldu… Bu yüzden kabul ediyorum 'salak' kelimesini kullanmak doğru ve hoş bir tercih değildi. Hatta yanlıştı. Bu yanlışım için özür dilerim." 


YORUMLAR

  • 0 Yorum