Sadakatsiz'de şok ayrılıklar! Doktor Turgay mı yoksa Selçuk mu ayrılıyor

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in paylaştığı Sadakatsiz dizisinde geçtiğimiz haftalarda yapılan transferlerle diziye ayrı bir heyecan gelmişti. Diziden iki önemli isim ayrılacak mı? İşte detaylar...

Sadakatsiz'de şok ayrılıklar! Doktor Turgay mı yoksa Selçuk mu ayrılıyor
03 Mart 2021 - 21:18 - Güncelleme: 03 Mart 2021 - 22:57

Çarşamba akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan ve başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in paylaştığı Sadakatsiz dizisinde geçtiğimiz haftalarda yapılan transferlerle heyecan doruktan inmezken, reyting rekorları kıran diziden iki önemli ismin ayrılık kararı iddiaları da sevenlerini üzecek gibi görünüyor. Sadakatsiz dizisi geçtiğimiz haftalarda kadrosuna Sinan karakteriyle Cemal Hünal'ı dahil etmişti. Bu bomba transferle beraber dengelerin değiştiği dizide, Asya ve Sinan arasındaki ilişki Volkan'ı oldukça kızdırmıştı. Sinan gelmeden önce sık sık Doktor Turgay ile birlikte gördüğümüz Asya artık Sinan'la vakit geçirmeye başladı. Doğal olarak Doktor Turgay'a takıntılı olan Volkan da bu takıntısını ve öfkesini daha sert bir şekilde Sinan'a yöneltti. 
Öte yandan Sadakatsiz'in serseri karakteri Selçuk, geçtiğimiz günlerde annesinin gelip de babasının Haluk Güçlü olduğunu söylemesi üzerine depresyona girmişti. Hem yıllar sonra kendisini terk edip giden annesini karşısıda görmek hem de babasının kim olduğunu öğrenmek ve onun tarafından reddedilmek Selçuk'ta derin yaralar açtı.


Gönül Güçlü tarafından Selçuk ve annesinin gönderilmesinin istenmesi de Selçuk'un diziden ayrılacağı yönündeki iddiaları gündeme getirdi. Diğer taraftan Sinan'ın gelmesiyle birlikte ekranlarda görmediğimiz Doktor Turgay'ın da diziden ayrılacağı yönünde haberler dolaşmaya başladı. Dizinin bu akşam yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında da Selçuk ve Doktor Turgay'ın hiçbir şekilde görünmemesi ve sadece Volkan'ın sözlerinde "Önce Turgay şimdi de Sinan mı?" şeklinde Turgay'ın adının geçmesi de Sadakatsiz Turgay'ın ve Selçuk'un diziden ayrılacağı yönündeki iddiaları güçlendiriyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum