Suudi Arabistan'da patlama meydana geldi!

Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'da şiddetli patlama! Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'da şiddetli bir patlama sesi duyuldu. El Arabiya televizyonu Riyad'a atılan bir füzenin engellendiğini iddia etti. Henüz bir açıklama yapılmadı. Sosyal medya üzerinde yayınlanan videolardan yola çıkarak bir füzenin engellendiğini iddia ediliyor.

Reuters Haber Ajansı'nın son dakika ile paylaştığı habere göre Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'da şiddetli bir patlama sesi duyuldu.

Şehrin her yerinde duyulan bu sesin kaynağını kimse bilmiyor. Farklı iddialar ortaya atılsa dahi resmi bir açıklama yapılmadı. Haber görgü tanıklarının ifadesine dayandırılırken patlamada can veya mal kaybı olup olmadığı henüz açıklanmadı.

Sosyal medyada yapılan paylaşımlarda kullanıcılar patlama sesinin Riyad Havalimanı yakınlarından geldiği iddia edildi. Ajans patlama sesi duyulduğunu ifade ederken, resmi El Arabiya televizyonu da Riyad'a atılan bir füzenin engellendiğini bildirdi.

Henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Sosyal medyada yapılan yorumların bazılarında birden fazla patlama sesi geldiği ifade edilirken olay anına ait video görüntüleri de paylaşıldı. Görüntüler yorumlanmaya ve yayılmaya devam ediyor.

Etiketler: patlama, suudi arabistan