Resmen paraya göre tarife yaptı! OnlyFans yıldızı Megan Barton Hanson müstehcen fotoğraflarını sattığı hesabının ücretsiz halini açtı

Yetişkinlere yönelik içeriklerin video ya da görsel içeriklerin ücret karşılığında satışa sunulduğu platformda yer alan eski Love Island yıldız oyuncusu Megan Barton Hanson bir süredir yer alıyordu. Ancak ücretli hesabının yanı sıra Hanson bir de ücretsiz bir şekilde fotoğraflarını satışa sunduğu hesabını açtı.

Resmen paraya göre tarife yaptı! OnlyFans yıldızı Megan Barton Hanson müstehcen fotoğraflarını sattığı hesabının ücretsiz halini açtı

Dünyanın en ilginç platformları arasında yer alan OnlyFans, içerik üreticilerin ücret karşılığında yetişkinlere yönelik müstehcen fotoğraflar satmasına olanak sağlıyor. Bu platformda yer alan kişiler abonelerine belirlemiş oldukları ücretler karşılığında fotoğraf ve videolarını sunuyor. Platform ile ilgili görüşler her ne kadar ikiye ayrılsa da içerik üreticiler bu şekilde para kazandıkları için şikayetçi olmadıklarını belirtiyor. Öte yandan OnlyFans isimli bu platformda tanıdık simaların görülmesi de dikkat çekiyor.

İngiliz televizyonlarının bir dönem en çok tutulan realite şovları arasında yer alan Love Island "Aşk Adası" isimli programa katıldıktan sonra üne kavuşan Megan Barton Hanson, bir süre önce takipçilerini hayranı yapacağı bir açıklama yapmıştı.

Hanson, OnlyFans isimli yetişkinlere yönelik dijital içerik platformunda hesap açtığını duyurmuş ve kısa süre içerisinde çok sayıda abone toplamıştı.

Amerikan doları üzerinden aboneliklerin gerçekleştirildiği platformda içerik üreticisi olarak yer alan ve yetişkinlere yönelik içeriklerini satışa sunan Hanson tarafından alınan radikal bir karar dikkat çekti.

Hanson resmi sosyal medya hesabından “Birisi yeni ücretsiz sayfa mı dedi? Abonelik ücreti yok” ifadelerini kullanan Hanson tarafından yapılmış olan açıklama kısa süre içerisinde büyük dikkat çekti.

Son dönemlerde dijital içerik platformlarının uygun fiyatlı ancak reklamlı abonelik paketlerini sunmasına benzetilen bu durum karşısında Hanson'ın takipçileri ücretsiz hesaba adeta akın ettiler. Ücretsiz hesabından yine yetişkinlere yönelik içeriklerini sunan Hanson'ın bu OnlyFans hesabına kısa süre içerisinde pek çok kişi abone oldu.