- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

Rasim Ozan Kütahyalı: Cehennemi yaşatacağıma yemin ederim

Rasim Ozan Kütahyalı, Habertürk'te eşi Nagehan Alçı'yla tartışan CHP'li Gürsel Erol'un “Zekeriya Öz’ün Heykeli dikilmeli” sözlerine tepki göstererek, "Eğer bir daha Nagehan’ın söylemediği sözlerden ötürü kalleşçe bir saldırı olursa bu namertliği kim yapıyorsa ona cehennemi yaşatacağıma yemin ederim" dedi.

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

Editör: admin
28 Mayıs 2020 - 18:24 - Güncelleme: 28 Mayıs 2020 - 22:00

Habertürk TV’de Didem Arslan Yılmaz’ın sunduğu Türkiye’nin Nabzı programına konuk olan CHP'li Gürsel Erol ile Nagehan Alçı arasında FETÖ tartışması çıktı.

Erol, CHP’yi suçlayan Nagehan Alçı’ya, “Zekeriya Öz’ün Heykeli dikilmeli” sözlerini hatırlatınca kıyamet koptu. “Çok çirkin şeyler bunlar” diyen Nagehan Alçı, Erol'u, 17-25 Aralık'tan sonra darbecilerle işbirliği yapmakla suçladı.

Hararetli kavga Twitter'da TT listesine girdi. CHP'li Erol'un isim vermeden eleştirdiği Rasim Ozan Kütahyalı, tartışmaya sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla katıldı.


Rasim Ozan Kütahyalı canlı yayına çıkmak isteyince, CHP'li Erol "ben kimseyi kastetmedim" dedi

Programa telefonla katılmak isteyen Kütahyalı'nın aksine CHP'li Erol, Kütahyalı ile görüşmek istemediğini söyleyerek "ben kimseyi kastetmedim." dedi. Kütahyalı ise Twitter'da korkaklıkla suçladığı Erol'a çok ağır sözlerle yüklenirken, Kılıçdaroğlu'nun FETÖ'cü Zekeriye Öz'e sahip çıktığı açıklamasını paylaştı.

Kılıçdaroğlu'nun olay Zekeriya Öz açıklamasını paylaştı

''İftira atıyor ve öküz gibi bağırıyor"

Kaynak: Internethaber

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • hursit dilaver
    3 ay önce
    her hal ve şartta nagehan hanım ve rasim ozanın yanındayım. bu böyle biline.zaten bir ara twiterde nagehan hanıma salya akıtan bir grup vardı, topunu silkeledim. gene başlatmasın bu dingiller.elbette lozan muktedirlerinin ülkedeki devşirmeleri olmak kolay bir iş değil.