Rasim Ozan Kütahyalı Berat Albayrak'ın dönüş tarihini açıkladı! 'Muhteşem dönüşe hazır olun!'

Rasim Ozan Kütahyalı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın damadı eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak hakkında dikkat çeken bir açıklamada bulundu. "Berat Albayrak'ın muhteşem dönüşüne hazır olun." diyen Rasim Ozan Kütahyalı dönüş tarihini de söyledi.

Rasim Ozan Kütahyalı, Cüneyt Özdemir’in YouTube kanalında, Merkez Bankası Başkanı Naci Ağbal'ın görevden alınıp yerine Şahap Kavcıoğlu'nun getirilmesinin ardından döviz kurlarında yaşanan ani sıçrayışı değerlendirdi. Bu değerlendirmesi sırasında Berat Albayrak hakkında da dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Kütahyalı, "Berat Albayrak'ın muhteşem ve kuvvetli dönüşüne hazır olun." diyerek bir de tarih verdi.

Cüneyt Özdemir'in YouTube kanalında döviz kurlarının ani yükselişini değerlendiren Rasim Ozan Kütahyalı, konuşmasının arasında “Berat Albayrak’ın muhteşem ve kuvvetli dönüşüne hazır olun” dedi. Kütahyalı'nın verdiği tarihe ve ortaya attığı bu iddiaya göre, çarşamba günü AKP kongresinde Berat Albayrak 'muhteşem' bir dönüş yapacak.

[ilgili-galeri=3312]

[ilgili-galeri=3315]

[ilgili-galeri=3314]