Ramo 16. yeni bölüm fragmanı Ramo'nun planı beyin yaktı

Ramo dizisi 16. yeni bölümüyle 16 Ekim 2020 Salı akşamı Show TV ekranlarında olacak olan Ramo'nun yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak?

Ramo 16. yeni bölüm fragmanı Ramo'nun planı beyin yaktı
Editör: admin
09 Ekim 2020 - 23:28

Ramo 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ramo'nun 16 Ekim 2020 Salı akşamı Show TV'de yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak?

SHOW TV ekranlarının sevilen Ramo dizisinin yeni bölümü 16 Ekim akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç ve İlker Aksum gibi ünlü oyuncularının yer aldığı Ramo bu hafta yayınlanacak mı?

Ramo 16. yeni bölüm fragmanı yayınland mı?: Show TV'nin sevilen yeni dizisi Ramo'nun 16.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz burada olacaktır

Ramo'nun 15.son bölüm özeti: Vahap’ın Cihangir ve Ramo’yu öldürme girişimi Ramo’nun eylemiyle boşa çıkmış ve bu girişim Vahap’ın kendi canına mal olmuştur.

Çıkan çatışmada Ramo’nun Doğu’nun hayatını kurtarması Cihangir’de Ramo’ya karşı yeni soru işaretleri oluşmasını sağlar. Sibel, yurtdışına kaçacakken Cihangir’in onu bulmak için başlattığı sürek avı, Sibel’in kendisi için hiç de güzel olmayacak bir karar vermesine neden olur.

Diğer yandan, Ramo’nun Köksal’la çalıştığından şüphelenen Cihangir, ona öyle bir oyun oynar ki, Ramo’nun bu oyundan sağ çıkması neredeyse imkansızdır.

Ramo'nun genel konusu ne: Adanalı olan Ramo ve ailesi, uzun yıllar pamuk tüccarlarına ırgatlık yapmıştır. Şimdiyse Çukurova’nın tamamına hakim olan bir ailenin gayrimeşru işlerini yapmak zorundadır.

Ramo ve ailesi; Adana’da yoksul, belalı ve bir o kadar eğlenceli olan bir mahallede kendi kuralları, kendi yasaları ile yaşarlar. Cesareti ve zekasıyla işlerin yürümesini sağlayan kişi ise Ramo’dur.

Gözükara bir delikanlı olan Ramo, ailesinin hak ettiği insanca muameleyi görmesi için, ne pahasına olursa olsun bu adaletsizliğe son vermeye karar verir.

Ramo, çalıştıkları aileye karşı isyan etmek niyetindedir. Ancak aile meclisi buna izin vermez. Fakat Ramo ailesine rağmen harekete geçer. Ve isyan ateşinin ilk fitilini yakar.

Bu yolda Ramo’yu en çok zorlayan şey patronunun kızı Sibel’dir. Birbirlerine duydukları aşkı bastırmak ikisi için de zorlaşmaktadır zira.

Ramo tüm aksiliklere rağmen hedefine doğru adım adım ilerlerken, en yakın arkaşı Boz’un yaptığı bir hata tüm planlarını alt üst eder.

Can dostunun yaptığı hata yüzünden, Ramo hayatının en zor kararıyla karşı karşıyla kalacaktır.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları