Polis stüdyoyu bastı! 27 yıllık cinayet ortaya çıktı

Star TV'de Serap Paköz'ün sunumuyla hafta içi her gün ekrana gelen Gerçeğin Peşinde programında beklenmedik bir olay yaşandı. Canlı yayında 27 yıllık cinayet iddiası ortaya çıktı ve polisler stüdyoyu bastı. İşte detaylar...

Polis stüdyoyu bastı! 27 yıllık cinayet ortaya çıktı
Editör: admin
27 Ekim 2020 - 19:55

Star TV’de hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan Serap Paköz’ün sunduğu Gerçeğin Peşinde programında 27 yıllık cinayet iddiası ortaya çıktı. Yıllar önce ikinci evliliğinden olan ve evlatlık verilen çocuğunu aramak için Gerçeğin Peşinde programına katılan Hatice H., canlı yayında ilk evliliğinden olan 2 günlük bebeğinin herkesten saklanan bir cinayetle öldürüldüğünü itiraf etti.

2 günlükken ölen bebek için Hatice H. ve annesi Güllü hanım, birbirlerini suçladı. Hatice H., 27 sene önce doğan bebeğini, annesinin öldürdüğünü iddia ederken, annesi Güllü Hanım ise yeni doğan bebeği kızı Hatice’nin öldürdüğünü iddia etti. Hatice H., bebeğinin ölüsüyle iki gün baş başa kaldığını iddia etti.

Canlı yayında annesiyle yüzleşen Hatice H., annesini 2 günlük bebeğini öldürmekle suçladı. Bunun üzerine stüdyoya gelen polis ekipleri canlı yayında Hatice H.’yi gözaltına aldı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum