Orhan Gencebay hastaneye mi kaldırıldı? Eşi Sevim Emre açıkladı

Ünlü sanatçı Orhan Gencebay sevenlerini korkuttu! Eşi Sevim Emre Orhan Gencebay'ın sağlık durumuna ilişkin son durum hakkında bilgi verdi.

Orhan Gencebay hastaneye mi kaldırıldı? Eşi Sevim Emre açıkladı

Ünlü şarkıcı Orhan Gencebay’ın koronavirüs nedeniyle hastaneye kaldırıldığı iddialarına yönelik eşi Sevim Emre’den açıklama geldi. Koronavirüs teşhisi koyulduğu ve Şişli’de özel bir hastanede tedavi olduğu iddialarına karşılık eşi Sevim Emre bu iddiaların asılsız olduğunu bildirdi.

“RUTİN KOTROLLER İÇİN GELDİK”

Eşi hakkında ortaya atılan iddiayı “Çirkin” olarak nitelendiren Sevim Emre, “Bu haberler i nereden çıkarıyorlar bilmiyorum. İddiaların kesinlikle aslı astarı yok. Rutin kontroller için hastaneye geldik. Bütün kontrolleri yapıldı. Boş yere yakınlarımızı tedirgin ediyorlar. Sonuçların çıkmasını bekliyoruz. Nasipse yarın taburcu olacak. Orhan babanız gayet iyi. Kale gibi.” ifadelerini kullandı.

SIKI TEDBİRLER ALARAK KORUNDUĞUNU SÖYLEMİŞTİ

Daha önce koronavirüs salgınıyla ilgili açıklama yapan Gencebay, sıkı tedbirler alarak korunduklarını söylemişti. Gencebay, “Herkes gibi evde bekliyoruz. Maskemizi takıyoruz. Mesafemize dikkat ediyoruz. Evden çıkmıyoruz. Böyle yapmak zorundayız. Gerekenler yapılıyor. Dikkatli olun. Allah’ın izniyle üstesinden geleceğiz. Bundan dolayı kimsenin endişesi olmasın.” demişti.

Orhan Gencebay’ın oğlu Gökhan Gencebay geçtiğimiz hafta gerçekleşen düğün töreniyle Seda Han Özmen ile dünyaevine girmişti. Düğün törenin Orhan Gencebay’ı yakın çevresi ve sanatçı dostları yalnız bırakmamıştı.