"Öpüşmem ve sevişmem" dedi Netflix'i geri çevirdi Türkan Şoray kanunlarını uygulayan oyuncu kim

TRT1'de yayınlanan Seksenler dizisinin Yıldız karakterine hayat veren Özlem Balcı Netflix'ten gelen teklifi "Öpüşmem ve sevişmem." diyerek reddetti. Bu restiyle akıllara Türkan Şoray kanunlarını getirdi.

"Öpüşmem ve sevişmem" dedi Netflix'i geri çevirdi Türkan Şoray kanunlarını uygulayan oyuncu kim
22 Şubat 2021 - 14:32
TRT1'de yayınlanan Yıldız karakterine hayat veriyordu. Oyuncu Özlem balcı Netflix'ten gelen büyük teklifi bazı müstehcen sahneler sebebiyle reddetti. Sevişme ve öpüşme sahneleri nedeniyle teklifi reddettiğini söyleyen Özlem Balcı'nın konu hakkındaki açıklaması ise şöyle:
"Son bir ay içinde üç ayrı yapımdan yazlık dizi teklifi aldım bir tanesi Netflix'te olacak bir proje idi. Ancak bu dijital medya tekliflerini reddettim, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da Özlem Balcı kurallarımın arkasındayım. Senaryoları okuduğumda koyduğum şartlar kabul edilmedi ben kamera karşısında film çekiyorum diye öpüşmem ve sevişmem. Ciddi bir meblağ teklif edilmesine rağmen reddettim. O filmi benim babam abim izleyecek yarın öbür gün çocuğum olursa o izleyecek belki evleneceğim kişi hoşlanmayacak. Oyuncu arkadaşlarım beni linç edebilir profesyonel olmadığımı da söyleyebilirler. Bu benim tercihim herkes işine baksın."
 


YORUMLAR

  • 0 Yorum