Nilsu Berfin Aktaş'ın anlaşmalı olarak boşandığı Serdar Sertçelik kim, Serdar Sertçelik ne iş yapıyor

Fox ekranlarında yayınlanan Yaz Şarkısı dizisinde Gülbeyaz karakteriyle başrol oynayan güzel oyuncu Nilsu Berfin Aktaş 14 Temmuz'da boşandı. 25 yaşındaki Nilsu Berfin Aktaş'ın eşi Serdar Sertçelik ise merak konusu oldu. Peki Yaz Şarkısı dizisinde başrol oynayan Nilsu Berfin Aktaş'ın eski kocası Serdar Sertçelik kim? Serdar Sertçelik ne iş yapıyor? Nilsu Berfin Aktaş neden boşandı?

Nilsu Berfin Aktaş'ın anlaşmalı olarak boşandığı Serdar Sertçelik kim, Serdar Sertçelik ne iş yapıyor

Kuzey Yıldızı, Gelsin Hayat Bildiği Gibi, Yaz Şarkısı gibi sevilen dizilerde başrol oynayan Nilsu Berfin Aktaş 14 Temmuz Cuma günü eşi Serdar Sertçelik ile anlaşmalı olarak boşandı. Magazin gündemine bomba gibi düşen boşanma sonrası Serdar Sertçelik merak konusu oldu. Peki Nilsu Berfin Aktaş'ın eski kocası Serdar Sertçelik kimdir? Serdar Sertçelik ne iş yapıyor? Serdar Sertçelik kaç yaşında?

Nilsu Berfin Aktaş bir süredir ayrı yaşadığı Serdar Sertçelik‘le boşanma kararı almıştı. “Yaz Şarkısı” dizisinde başrol oynayan güzel oyuncu 14 Temmuz'da Büyükada’daki Adalar Adliyesi‘nde boşandı. Tarafların hazır bulunduğu duruşmada Aktaş ve Sertçelik boşanma konusunda anlaştıklarını beyan etti. Karşılıklı birbirlerinden talepte bulunmayan ikilinin duruşması 10 dakika sürdü.

 Nilsu Berfin Aktaş'ın anlaşmalı olarak boşandığı Serdar Sertçelik kim, Serdar Sertçelik ne iş yapıyor - Resim : 1

Ünlü isimlerin gözlerden uzak olmak için seçtiği Adalar Adliyesi‘nde geçen haftalarda Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç çifti de boşanmıştı.

Nilsu Berfin Aktaş'ın anlaşmalı olarak boşandığı Serdar Sertçelik kim, Serdar Sertçelik ne iş yapıyor - Resim : 2

NİLSU BERFİN AKTAŞ'IN ESKİ KOCASI SERDAR SERTÇELİK KİMDİR?

Aslen Ankaralı olan Serdar Sertçelik, Kuzey Yıldızı dizisiyle yıldızı parlayan güzel oyuncu Nilsu Berfin Aktaş ile geçtiğimiz yıllarda evlenmiş ve 14 Temmuz'da ise anlaşmalı olarak boşanmıştır..

Nilsu Berfin Aktaş'ın anlaşmalı olarak boşandığı Serdar Sertçelik kim, Serdar Sertçelik ne iş yapıyor - Resim : 3

30'lu yaşlarının sonlarında olan Serdar Sertçelik'in daha önce evliliğinden de çocuğu olduğu biliniyor.

Nilsu Berfin Aktaş'ın anlaşmalı olarak boşandığı Serdar Sertçelik kim, Serdar Sertçelik ne iş yapıyor - Resim : 4Nilsu Berfin Aktaş'ın anlaşmalı olarak boşandığı Serdar Sertçelik kim, Serdar Sertçelik ne iş yapıyor - Resim : 5

Serdar Sertçelik, dolandırıcılık yapma suçuyla tutuklanarak cezaevine yollandığı, İş çevresini 200 milyon TL dolandırdığı iddia edilen Serdar Sertçelik'in suçunun sahte kimlikle yurt dışına kaçmaya çalışmak olarak iddia ediliyor.

Nilsu Berfin Aktaş'ın anlaşmalı olarak boşandığı Serdar Sertçelik kim, Serdar Sertçelik ne iş yapıyor - Resim : 6

NİLSU BERFİN AKTAŞ KİMDİR?

1998 yılında Ankara'da doğan Nilsu Berfin Aktaş Yetenek Evi Sanat Akademisi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Başarılı oyuncu 2018 yılında Nurgül Yeşilçay, Hamdi Alkan ve Fırat Parlak'ın jüriliğini yaptığı Geleceğin Starı yarışma programı ile adından sıkça söz ettirmeye başladı. Oyunculuk kariyerinde Pantene, Cornetto, Turkcell gibi markaların reklamlarında da rol aldı. Kuzel Yıldızı, Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizilerde öne çıkan güzel oyuncu şimdilerde Fox TV ekranlarında yayınlanan Yaz Şarkısı dizisinde Gülbeyaz karakterini canlandırmaktadır.