Nifüler'in sürprizi kızı Ayşe Nazlı'yı gözyaşlarına boğdu. 23. yaş günü ağlayarak kutladı! Ayşe Nazlıyı ağlatan sürprizi ne?

23 Temmuz'da yeni yaşına giren Ayşe Nazlı, annesi Nilüfer'in konserinde gözyaşlarını tutamadı! Kızının doğum gününü sahnede kutlayan Nilüfer kızı için neler söyledi?

Nifüler'in sürprizi kızı Ayşe Nazlı'yı gözyaşlarına boğdu. 23. yaş günü ağlayarak kutladı! Ayşe Nazlıyı ağlatan sürprizi ne?

Nilüfer, Kuşadasında kızı Ayşe Nazlı'ya unutulmaz bir yaş günü kutladı.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre Nilüfer, Kuşadası Altın Güvercin Amfi Tiyatro Kuşadası’nda sahne aldı. Unutulmaz şarkılarıyla sevenlerine özel bir akşam yaşatan Nilüfer’i izleyenler arasında kızı Ayşe Nazlı Yumlu da vardı.

Nifüler'in sürprizi kızı Ayşe Nazlı'yı gözyaşlarına boğdu. 23. yaş günü ağlayarak kutladı! Ayşe Nazlıyı ağlatan sürprizi ne? - Resim : 1

23 Temmuz’da 23 yaşına giren kızı Ayşe Nazlı’yı sahneye davet ederek sürpriz yapan sanatçı, Ayşe Nazlı’nın doğum gününü kutladı. Sahnede kızı için pasta kesen Nilüfer ve Ayşe Nazlı, duygu dolu anlar yaşadı. Sürpriz karşısında çok heyecanlanan Ayşe Nazlı bu sürpriz karşısında gözyaşlarını tutamadı.

Nilüfer kızının duygulanması üzerine “Sen benim hayatımın en değerli varlığısın güzel kızım.. Doğum günün kutlu olsun,  nice mutlu güzel yılların olsun.. İyi ki doğdun canım benim” dedi. Binlerce kişi Ayşe Nazlı’nın doğum gününü kutlarken Nilüfer de şarkılarının en güzellerini kızı için söyledi.

Etiketler: nilüfer