Mutlu evliliğin ve ölümsüz aşkın formülü bulundu aşkta hiç ayrılmayacak en uyumlu burçlar

Bir ömür boyu sürecek ölümsüz aşkın formülünü astrologlar açıkladı. Aşkta en uyumlu burçlar açıklanırken bu sayede mutlu ve uzun süreli ilişkinin kapıları da açıldı. İşte hiç ayrılmayacak burçlar!

Mutlu evliliğin ve ölümsüz aşkın formülü bulundu aşkta hiç ayrılmayacak en uyumlu burçlar

Mutluluğun formülünün aslında son derece basit olduğu ortaya çıktı! Astrologlar tarafından hazırlanan aşkta en uyumlu burçlar haritası ile size kalan tek şey burcunuz ile en uyumlu olan burca sahip olan o kişiyi bulmak! 

Doğduğunuz gün ve saat üzerinden çıkartılan burçlar kişilerin hayatlarında büyük bir öneme sahip bulunurken karakter ve kişilik özelliklerini de belirliyor. Her burcun kendisine has bir karakteri bulunurken bu özellikler sayesinde kişilerin kendilerini en mutlu edecek ve mutsuz edecek burçları belirlemesine olanak sağlanıyor. İşte aşkta birbirlerini mutlu edecek o burçlar ve burç uyumları haritası! 

EVLİLİKTE BURÇ UYUMU ÖNEMLİ DİYORSANIZ İŞTE AŞKTA EN UYUMLU BURÇLAR! 

Evlenirken herkes yola bir ömür boyu aynı yastığa baş koymak çıksa da ne yazık ki son yıllarda boşanma oranlarında yaşanan artış büyük bir hızla artmıştı. Yaşanan süreçte burçların aşka ve evliliğe olan ilgisi daha çok araştırılmaya başlandı. Doğum tarihine göre aşk uyumu her geçen gün daha fazla merak edilmeye başlanırken burç uyumu evlilik testi sonuçları belli oldu. Aşkta en uyumlu burçlar ortaya çıktı. İşte o liste...

Koç Burcu: Bu burca sahip olan kişilerin uzak durması gereken burç Başak Burcu olarak öne çıkarken Terazi, Akrep ve Yay burcu anlaşılan burçlar arasında yer alır. 

Boğa Burcu: Uzak durması gereken burç İkizler burcu olup Aslan, Başak ve Oğlak burcu iyi tercihler olarak öne çıkıyor. 

İkizler Burcu: Başak ile uyumu son derece zor olup Kova burcu ile bir ömür boyu mutlu olabilirler. 

Yengeç Burcu: İkizler ile anlaşmazlıklar son derece yoğunken Akrep burcu ile ölümsüz aşkı yakalayabilirler. 

Aslan Burcu: Asla yürütülemeyecek evlilik Balık burcu ile yapılırken karşılıklı saygı ve sabır ile Başak, Boğa ve Yay burcu ile uyumludur. 

Başak Burcu: Başaklar kesinlikle koçlardan uzak durmalıdır. Başak Terazi ve Yay ile ise uyumu yüksektir. 

Terazi Burcu: Yengeç ile ilişkileri kısa sürer Aslan ile uyumu mükemmeldir. 

Akrep Burcu: Koç ile son derece uzun ve kalıcı bir ilişki yaşayabilir Aslan ile ise ikisinin kıskançlıkları sorunlara neden olabilir. 

Yay Burcu: Akrep ile anlaşması ve uzun süreli ilişki yürütmesi zordur uzun ömürlü ilişki için ise en uyumlu olduğu burç Koç ve Balık burcudur. 

Oğlak Burcu: Koç ile ilişkilerinin yürümesi son derece zordur, Başak ise uzun süreli ilişki ve evlilik için en çok tercih edilmesi gereken burçtur. 

Balık Burcu: Boğa ile geçinmesi zordur Akrep ise karşılıklı saygının korunması durumunda mutlu olabilecekleri ilişkiyi sunar. 

Etiketler: burç, burç yorumları