Murat Kekilli'den olay koronavirüs açıklaması! Paylaşımlarıyla tepki çekti

Şarkıcı Murat Kekilli, sosyal medya hesabı üzerinden koronavirüs ile ilgili yaptığı paylaşımlar nedeniyle büyük tepki topladı. Koronavirüs salgınına inanmadığını söyleyen Murat Kekilli, bu düşüncesini çeşitli argümanlarla da desteklemeye çalıştı. İşte o paylaşımlar...

Murat Kekilli'den olay koronavirüs açıklaması! Paylaşımlarıyla tepki çekti
06 Nisan 2021 - 16:05

Şarkıcı Murat Kekilli, sosyal medya uygulaması Twitter üzerinden koronavirüs salgını ile ilgili ilginç açıklamalar yaptı. Şahsi Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarla tepki çeken Murat Kekilli koronavirüs salgınına inanmadığını dile getirdi. Bu düşüncesini çeşitli argümanlarla da desteklemeye çalışan Murat Kekilli şu ifadeleri kullandı:

"Daha önce de dediğim gibi Covid yalanına inanmıyorum. İnananlara da saygım var. Kim neye inanmak istiyorsa da buyursun, engelleyen yok!"Bu paylaşımının ardından fazlasıyla tepki çeken Murat Kekilli şu sözlerle yaptığı paylaşımıyla ise düşüncesini desteklemeye çalıştı:"Hazır sözlük bizi ve tewetlerimizi konu olarak köşesine taşımaya başlamışken bunu da yapıştıralım da orjinal kapak olsun."


YORUMLAR

  • 0 Yorum