Menajerimi Ara 38. Bölüm Fragmanı 23 Mayıs'ta neler olacak?

Menajerimi Ara 38. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Menajerimi Ara'nın 23 Mayıs 2021 Pazar akşamı Star TV ekranlarında yayınlanacak olan yeni bölümünde neler yaşanacak?

Sitene Ekle

STAR TV ekranlarının sevilen Menajerimi Ara dizisinin 38. yeni bölümü 23 Mayıs Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Menajerimi Ara dizisinin 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Menajerimi Ara dizisinin yeni 38.bölümü 23 Mayıs Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle STAR TV ekranlarında.

YENİ BÖLÜM ÖZETİDizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

İrem’in duygularını döktüğü kağıdın Barış’ın ceketinden düşmesinden şüphelenen Dicle, ikilinin eski sevgili olma ihtimaliyle karşı karşıya kalır. Emrah, Gülin ve Meral’e Barış ve İrem’in eski sevgili olduğunu söyler.

Dicle’nin bu haberi bir başkasından duymasını isteyemeyen üçlü, bu haberi Dicle’ye verme kararı alır. Bu sırada konuşmalarını dinleyen Tuğrul ise soluğu Ceyda’nın yanında alır. Kalp krizi geçiren oyuncusunun derin üzüntüsünü yaşayan Peride, bu durumdan Ceyda’yı sorumlu tutar.

Peride’nin sert sözlerinin ardından ikilinin arası iyice gerilir. Arzu ve Çınar arasında ise romantik bir yakınlaşma olur. Gülden Avşaroğlu, Ego Ajans’ı sürpriz bir projenin oyuncu seçmeleri için ziyaret eder. Uluslararası bir projede Türk bir karakteri canlandırmak için oyuncu arandığını duyan Kıraç harekete geçerken, Çınar ve Dicle ise kendi oyuncularını projeye sokmak için kolları sıvar.

Oyuncuları Çağrı Çıtanak, Ruhi Sarı ve Onur Büyüktopçu’yu bu karakter için hazırlayan üç menajer, kıyasıya bir mücadele içine girer.