Mehmet Ali Erbil hastaneye yattı! Ünlü Şovmenin durumu nasıl

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in hastaneye yattığı öğrenildi. Kaçış sendromuyla mücadele eden ünlü sanatçı '16 şişe serum alıyorum.' diyerek durumu hakkında açıklama yaptı.

Mehmet Ali Erbil hastaneye yattı! Ünlü Şovmenin durumu nasıl

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil uzun yıllardır kaçış sendromuyla mücadele ediyordu. Bugün ise rutin bir tedavisini yaptırmak için hastaneye yattı. Ünlü şovmen tedavisi sırasında canlı yayın açarak takipçilerine tedavisi hakkında bilgiler vererek çeşitli açıklamalar yaptı ve gelen soruları yanıtladı. Ekranlara dönüp dönmeyeceği konusundaki o soruya verdiği cevap hayranlarını sevindirdi. İşte Mehmet Ali Erbil'in o açıklamaları...

"Ben yine hastanedeyim. Çok tanıdık bir ortam. Korona testi yaptırdım yine. Yaptırmadan tedaviye başlamıyorlar. Dün öğlen saatlerinde geldim. 16 şişe serum alıyorum. Tam 20 yıldır. Kiloya göre, 77 kiloyum. Bütün hayır dualarınıza teşekkür ediyorum. Zaten sayenizde iyileştim. Gece az uyudum. Bizdeki sağlık hizmeti hiçbir yerde yok. Benim bu klasik hastalığım var ya, Amerika'da atak geldi. Hemen acile gittik. Bekletiyorlar. Onlar beni içeri alana kadar benim atak geçti. Tüm sağlıkçılarımıza buradan şükranlarımı sunuyorum. Başta benim profesör ablam olmak üzere. Benden küçük ama saygıdan abla diyorum. Kendimi biraz daha iyi hissedersem, televizyon programlarına başlayacağım galiba bakalım."

Etiketler: mehmet ali erbil