- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

Çukur 74. bölüm ilk sahne: 3. sezon 7. bölüm 4 Kasım

Çukur dizisi 74. yeni bölüm (3. sezon 7. bölüm) ilk sahnesi yayınlandı. Çukur'un 74. yeni bölümünde 4 Kasım'da yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

Editör: admin
29 Ekim 2019 - 00:14 - Güncelleme: 29 Ekim 2019 - 02:00

Çukur dizisi 74. yeni bölüm (3. sezon 7. bölüm) ilk sahnesi yayınlandı mı= Çukur'un yeni bölümünde neler olacak? Çukur 4 Kasım 2019 Pazartesi akşamı Show TV'de...

Çukur son bölüm özeti: Yamaç’ın herkesten güçlü olma planını devreye sokmasıyla gerilim tırmanacak.

Çizgili Kenan’ın oğlu Dağhan, Murtaza’dan yardım isteyecek ve Koçovalıları en zayıf anlarında vurmayı planlayacak. Aileyi korumak için hazır olan Yamaç ve Cumali bir anlığına çaresiz kalınca yardımlarına beklenmedik biri koşacak. Koçovalıların cezaevinden çıkmak için oynadıkları oyun nefesleri kesecek. Koçovalı kadınlar, hapishanedekilerin geri dönmesini heyecanla beklerken Vartolu’nun yapacağı hamle ev halkı arasında tansiyonu yükseltecek. Art arda yanlış yanlış adımlar atan Akın, Yamaç tarafından kovulunca Çukur’da bütün dengeler değişecek. Yamaç’ın Vartolu’yla yapacağı konuşma ikisini de bazı gerçeklerle yüzleştirecek.

Çukur'un konusu ne:

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum