- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

Arka Sokaklar dizisi 529.yeni bölüm 1. fragmanı Mesut ve Selin...

Arka Sokaklar dizisi 529. yeni bölümüyle 1 Kasım'da 2019 Cuma akşamı Kanal D'de olacak olan Arka Sokaklar'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

Editör: admin
26 Ekim 2019 - 00:45 - Güncelleme: 26 Ekim 2019 - 01:05

Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar 529. yeni bölüm 1. fragmanı yayınlandı mı?. Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde neler olacak? Arka Sokaklar 1 Kasım Cuma akşamı Kanal D'de...

Arka Sokaklar 529. yeni bölüm 1. fragmanı yayınlandı mı?:  Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar'ın 1 Kasım'da yayınlacak olan yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Arka Sokaklar 529. Bölüm Fragmanı yayında! Mesut ve Selin tatile gidiyor!

Engin Müdür önderliğinde operasyon başlatılır. Ancak bu operasyonun sonucunda ekip tuzağa düştüklerini anlar. Çatışmaya giren ekip için tehlike çanları çalmaya başlamıştır. 

Pınar evde baygınlık geçirir. Bu durumdan oldukça korkan Ali karısını hastaneye yetiştirir. Korkulanın aksine herkes aldığı güzel haberle mutlu olur. Pınar yeniden hamiledir.

Nazike ise tehlikeli bir durumun ortasında kalır. 

Mesut ve Selin'in arası düzelmiştir. Birlikte küçük bir tatile çıkarlar. 

Arka Sokaklar yeni bölümüyle 1 Kasım Cuma 20.00'da Kanal D'de!

Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha yaşanır bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz…

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan sivil bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır.

Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum