- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

Çukur Arık Buka, Arık Böke Erdenet kimdir Arık Böke ne demek?

Çukur'da kadroya Çağatay Erdenet'in kardeşi rolünde giren Arık Böke Erdenet kim bu Arık Böke Erdenet, nereli, kaç yaşında, hangi film ve dizilerde oynadı ?

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

Çukur Arık Buka, Arık Böke Erdenet kimdir Arık Böke ne demek?
Editör: admin
03 Eylül 2020 - 19:14 - Güncelleme: 04 Eylül 2020 - 18:28

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur'da dengeleri değiştiren bir transfer gerçekleşti. Ay Yapım imzalı Kuzgun ve daha öncesinde  tutmaz diye yaz dizisi olarak başlayan fenomen olan Kiralık Aşk dizisiyle tanınan Barış Arduç Çukur'un kadrosunda. Çukur'un kadrosuna Çağatay Erdenet'in kardeşi olarak giren Arık Böke Erdenet kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır aranmaya başlandı. İşte Çukur'un Arık Böke'si Barış Arduç hakkında merak edilenler

Çukur Arık Böke Erdenet (Barış Arduç) Kaç Kilo?: 80 kg'dir.

Çukur Arık Böke Erdenet (Barış Arduç) Kaç Yaşında? 09.10.1987 yılında doğmuştur ve 32 yaşındadır.

Çukur Arık Böke Erdenet (Barış Arduç) Hangi Takımlı: Fenerbahçelidir

Çukur Arık Böke Erdenet (Barış Arduç) Göz Rengi Nedir?: Kahverengi gözlüdür.

Çukur Arık Böke Erdenet (Barış Arduç) Burcu Nedir?: Terazi burcudur.

Çukur Arık Böke Erdenet (Barış Arduç)  Boyu Kaç?: 1.82 m'dir.

Çukur Arık Böke Erdenet (Barış Arduç) Nereli?: Aslen Arnavuttur.

Arık Buka, Arık Böke ne demek, anlamı ne?:  Arık: Bahçede ya da tarlada içine fide ya da fidan dikmek için, yüzeysel olarak ve uzunlamasına kazılan çukur.

Böke: Güçlü kişi, yiğit

Arık Böke ya da Arık Buka Moğol İmparatoru Cengiz Han'ın oğullarından Tuluy Han'ın oğluna verdiği isimdir. Buradan yola çıkarak Cengiz Erdenet'in dışladığı oğlu diyebiliriz.

Çukur Arık Böke Erdenet (Barış Arduç) Kimdir?

Barış Arduç, 1987 yılında İsviçre'de doğumuştur. Ekol Drama'da oyunculuk eğitimi almıştır. Oyunculuk kariyerine ilk adımını Pis Yedili dizisi ile yapmıştır. Küçük Hanımefendi, Dinle Sevgili, Benim İçin Üzülme, Bugünün Saraylısı ve Racon: Ailem İçin projelerinde yer almıştır. 2015 yılında Star Tv'de yayınlanmaya başlayan Kiralık Aşk dizisi ile bütün dikkatleri üzerine çekmiştir ve kariyerinde önemli bir çıkış yapmıştır. 2014 yılında ilk sinema filmi olan Deliha da rol almıştır. 2019'da Ay yapım imzalı Kuzgun dizisine başrolü oynamıştır.

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum