Masumlar Apartmanı 37.Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? 36.son bölüm YouTube, Puhu TV, TRT1 ve Netflix'ten izle

Masumlar Apartmanı 37.Bölüm Fragmanı geldi mi? Yayınlandığı günde sosyal medyada en çok konuşulan dizisi Masumlar Apartmanı'nın 8 Haziran 2021 Salı akşamı TRT 1'de yayınlanacak olan 37.sezon finali bölümde neler yaşanacak?

Masumlar Apartmanı 37.Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Metin Coşkun'un yer aldığı, Masumlar Apartmanı son bölümünde yine seyircilere duygudan duyguya geçirtmeyi yine başardı. Masumlar Apartmanı 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Masumlar Apartmanı 36.son bölüm YouTube, Puhu TV, TRT1 ve Netflix'ten izleme linkleri

TRT1'in kısa sürede büyük bir ilgiye kavuşan dizisi Masumlar Apartmanı 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümü 8 Haziran Salı akşamı saat 20.00 itibariyle TRT'1'de.

Masumlar Apartmanı 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? TRT 1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı 37. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. İzlemek için BURAYA DOKUNUN

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜM NASIL İZLENİR?: TRT 1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı Puhu TV ve Netflix'te yayınlanmamaktadır. TRT 1 ve YouTube'den izlemek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

YOUTUBE'DEN İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

TRT1'DEN İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

YENİ BÖLÜM ÖZETİ


Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Gülru ve Tomris’in ani gelişi, Naci ve Safiye arasında büyük bir gerilime sebep olur. Safiye, Naci’yi tedaviye ikna etmek için, aralarının bozulmasını bile göze alarak elindeki en güçlü kozu kullanmıştır. Naci, Safiye’ye kararını açıklamak için çok özel bir yer seçer.

Hiç beklemediği bir anda Esat’ın annesi Şennur’la tanışan Gülben, bu tanışmayı kazasız belasız atlatsa de asıl sınavı Şennur’un yemek davetinde verecektir.

İnci ise Han’a bir sürpriz planlar. Ancak bu planı gerçekleştirebilmek için Safiye’nin olmazsa olmaz kurallarından birini aşması gerekecektir.