Masumlar Apartmanı 36.Bölüm Fragmanı 1 Haziran'da neler olacak?

Masumlar Apartmanı 36.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Yayınlandığı günde sosyal medyada en çok konuşulan dizisi Masumlar Apartmanı'nın 1 Haziran 2021 Salı akşamı TRT 1'de yayınlanacak olan yeni bölümde neler yaşanacak?

Sitene Ekle

Masumlar Apartmanı 36.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Metin Coşkun'un yer aldığı, Masumlar Apartmanı son bölümünde yine seyircilere duygusal anlar yaşattı. Masumlar Apartmanı 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Masumlar Apartmanı 35. son bölüm YouTube, Puhu TV, TRT1 ve Netflix'ten izleme linkleri

TRT1'in kısa sürede büyük bir ilgiye kavuşan dizisi Masumlar Apartmanı 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümü 1 Haziran Salı akşamı saat 20.00 itibariyle TRT'1'de.

Masumlar Apartmanı 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? TRT 1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İzlemek için BURAYA DOKUNUN

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜM NASIL İZLENİR?: TRT 1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı Puhu TV ve Netflix'te yayınlanmamaktadır. TRT 1 ve YouTube'den izlemek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

YOUTUBE'DEN İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

TRT1'DEN İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

YENİ BÖLÜM ÖZETİ


Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Safiye, öğrendiği gerçeği daha hazmedememişken bir yandan da Han’ı ne kadar tanıdığını sorgulamaya başlar. Han, ablasına kendini nasıl açıklayacağını düşünürken, yardım etmesini beklediği son kişi ona yol gösterir.

İnci’yi terapiyi bırakmaktan başka çaresi olmadığına ikna etmek içinse başka bir planı vardır. Esat, Han ve İnci’nin yardımlarıyla Gülben’e büyük bir sürpriz planlar.

Ege’nin evlilik teklifinin sınıfta duyulması Neriman’ın başını derde sokar. Naci’yi tedaviye bir türlü ikna edemeyen Safiye ise büyük bir risk alarak elindeki son kozu kullanır.