Masumlar Apartmanı 23. bölüm fragmanı Aşk için ölmeli aşk o zaman aşk

Masumlar Apartmanı 23. bölüm fragmanı yayınlandı. Masumlar Apartmanı'nın 23 Şubat 2021 Salı akşamı TRT 1'de yayınlanacak olan yeni bölümünde neler yaşanacak?

Masumlar Apartmanı 23. bölüm fragmanı Aşk için ölmeli aşk o zaman aşk
20 Şubat 2021 - 01:41
TRT1'in kısa sürede büyük bir ilgiye kavuşan dizisi Masumlar Apartmanı 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümü 23 Şubat Salı akşamı saat 20.00 itibariyle TRT'1'de.

Masumlar Apartmanı 23. yeni bölümü 23 Şubat Salı akşamı saat 20.00 itibariyle TRT 1 ekranlarında.

MASUMLAR APARTMANI 22. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Naci’nin ambulansa bindirilişini izleyen Safiye, olanlar için kendini suçlar. Onunla görüştüğü için olmuştur her şey. Çareyi, kendini eve kapatıp temizliğe vermekte bulur. İnci’nin ise Naci’nin durumundan sorumlu tuttuğu kişi başkasıdır.

Bir yandan Han’ın kendisi için yaptırdığı dairede Ceylan’ın künyesini bulması, bir yandan da Naci’ye olanlar İnci’yi allak bullak etmiştir Han ise İnci’yle aralarındaki gerginlik yüzünden gece eve çok geç gelir.Bu durum, İnci’nin şüphelerini iyice artırır. Esra’nın apartmana taşınacağını öğrenen Gülben’in ise başka planları vardır. Bu arada Han, son birkaç gündür yaşadığı zorlukları bir daha yaşamamak için bir adım atmaya karar verir. Ancak bu adım, onu çok daha zor bir durumda bırakacaktır.YORUMLAR

  • 0 Yorum